-30%

Virsmatracis MEMOSPACE 5

No 84,00€ 120,00€

Ja meklējat virsmatraci, lai mazinātu nelielus nelīdzenumus, samazinātu spraugu starp dīvāngultas daļām, šis virsmatracis ir piemērots tieši jums. Mīkstajam viskoelastīgajam virsmatracim ir īpaša pielāgošanās ķermenim. Speciālās gumijas siksniņas palīdz to nostiprināt uz matrača, lai novērstu kustības. Iegūsiet dziļāku un mierīgāku miegu.

  Memospace® materiāls lieliski pielāgojas ķermeņa izliekumiem un temperatūrai.

  Noņemams pārvalks ar lina šķiedru vieglai virsmatrača kopšanai.

  Matrača pārvalkam ir gumijas siksniņas stiprināšanai pie matrača.

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei.

Izmērs
84,00€
120,00€
Virsmatracis MEMOSPACE 5
84,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 8.40 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Virsmatracis MEMOSPACE 5
Pārvalks ar Lonofibre®

Pirmajam slānim ir papildu polsterējums, kas palīdz saglabāt matrača tīrību. Tā sastāvā ir lins, uz tā nevairojas putekļu ērcītes, labi iztvaiko mitrumu. Vajadzības gadījumā pārvalku var ērti noņemt, attaisot rāvējslēdzēju no visām 4 pusēm, tāpēc tīrīšanas diena nebūs jāatliek. Pateicoties īpašajai Lonofibre® tehnoloģijai, trīsslāņu pārvalku var mazgāt 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Mīkstais slānis – virsmatracis ar Memospace®

Jūsu ķermeni apņems maiguma un relaksācijas sajūta. Tas ir saistīts ar 4 cm Memospace® materiālu, kas ir balstīts uz NASA kosmosa tehnoloģiju.

Informācija

Matrača piegāde un vecā matrača izvešana
Cietība
Izmēri
Garantija

Ķermenim pieguļošs miegs ar Memospace®

Memospace® viskoelastīgais materiāls reaģē ne tikai uz ķermeņa svaru, bet arī uz tā siltumu. Šī maksimālā pielāgošanās spēja rada viegluma sajūtu.

Patiesībā šis viskoelastīgais materiāls tika izstrādāts NASA astronautiem. Tas samazināja ķermeņa slodzi kosmosa lidojumu laikā. Tagad jūs varat izmantot šo inovatīvo materiālu maigiem lidojumiem sapņos.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī virsmatrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs virsmatracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus un virsmatračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Līdzīgi produkti

Vairāk nekā 50 000 klientu guļ labāk