Matracis MIEGĖ

No 140,00€

Ja neesat izvēlīgs attiecībā uz gulēšanas virsmu, šis matracis ir domāts tieši jums. Izgatavots no dabai un veselībai draudzīgām poliuretāna putām, tas lēni nodilst un nodrošina ērtu miegu. Tā īpašību dēļ šo matraci parasti iesaka bērniem un pusaudžiem. Lai gan, godīgi sakot, tas ir lielisks matracis ikvienam.

  Antibakteriāls pārvalks ērtai matrača kopšanai

  Ilgtspējīgs Lono-Tec® I materiāls ir lēni dilstošs un videi draudzīgs.

  Piemērots bērniem no 1 gada vecuma

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
140,00€
Matracis MIEGĖ
140,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 14.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis MIEGĖ
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Tajā nevairojas putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

L-Slip® matrača aizsargs

Tā funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido Lono-Tec® I materiāls. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Matrača pamatne ir izgatavota no Lono-Tec® I - ļoti labi elpojoša materiāla, kas veido nelabvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais sintētiskais pārvalks. Sintētiskais nenozīmē "slikts": tas nodrošina augstāku higiēnas līmeni. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu oderējumu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Noderīgs

Produkta kopšanas ieteikumi >

Dažādu matraču salīdzināšana >

Vispārējā produktu garantija >

Līdzīgi produkti

Vairāk nekā 50 000 klientu guļ labāk