-15%

Spilvens ALPAKA

No 99,00€

Alpakas un merino siltais pieskāriens rada mājīgu un relaksējošu sajūtu. Šo sajūtu rada vieglā un pūkainā alpakas un merino vilna. Tā sasilda, bet neļauj pārkarst. Tā ir arī ļoti labi elpojoša un piemērota alerģiskiem cilvēkiem. Kad visas aitiņas ir noķertas, jūs varat tās viegli saskaitīt, un nebūs ilgi jāgaida, līdz aizmigsiet.

Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

Ar siltu un elpojošu alpakas vilnu

Viegla apkope, laba gaisa caurlaidība

Piezīme: jauni izstrādājumi, kas tikko izņemti no iepakojuma vai tiek lietoti mitrās telpās, var izdalīt vāju vilnas smaržu.

Izmērs
84,15€
99,00€
Spilvens ALPAKA
84,15€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 8.42 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Alpakas un merino vilnas duets dziļam miegam un gaišam rītam

Virsējais audums ar alpakas vilnu

Spilvena pārvalks ir izgatavots no organiskās kokvilnas, stepēts ar alpakas vilnu. Tas sniedz patīkamu siltuma sajūtu, bet novērš pārkaršanu un palīdz regulēt ķermeņa temperatūru.

Mīksts pildījums ar merino vilnas bumbiņām

Pufīgs un silts. Tieši tādas ir merino vilnas bumbiņas, turklāt tās lieliski iztvaicē mitrumu. Tādējādi ķermenim tiek radīta ideāla temperatūra un mājīga sajūta. Merino vilnu ir arī ļoti viegli kopt: bieži vēdinot, tā ilgi saglabājas kā jauna.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Līdzīgi produkti