Spilvens DESIRE

No 115,00€

Guļot uz dūnu un spalvu spilvena, tiek radīts ideāls ķermeņa augšdaļas mikroklimats. Tas ietaupa enerģiju un ļauj mums no rīta justies labi atpūties. Pufīgie spilveni pilnībā aizvada lieko mitrumu no ķermeņa. Tas novērš pārkaršanu un salšanu, tāpēc ķermenis nav jāsilda vai jādzesē.

Dūnu pildījums ļauj ādai elpot un ietaupa ķermeņa enerģiju

Ārējie slāņi nodrošina mīkstu un maigu sajūtu

Iekšējais slānis palīdz saglabāt spilvena formu

Spilvens ir ļoti praktisks un izturīgs

Mazgājams līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
115,00€
Spilvens DESIRE
115,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 11.50 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Pufīgs spilvens dziļam miegam un gaišam rītam

Dūnu un spalvu necaurlaidīgs virsējais audums

Ļoti blīvs un mīksts. Spilvenu virsējais audums ir izgatavots no impīlija auduma, kas ir dūnu un spalvu necaurlaidīgs. Tas sastāv no 100% īpaši augstas kvalitātes kokvilnas. Audums ir sertificēts Oeko-Tex® Standard 100 un ir piemērots pat zīdaiņiem.

Mīksts dūnu ārējais slānis

Runā, ka, jo vairāk dūnu, jo labāks spilvens. Spilvena ārējos slāņus veido 90% dūnas, bet pārējo daļu veido spalvas, kas palielina stingrību. Dūnām piemīt īpašas termoregulējošas īpašības, tāpēc uz tām ir labāk gulēt.

Formu saglabājošs dūnu un spalvu slānis

Šajā vidējā slānī mēs daļu dūnu aizstājām ar spalvām. Tās ļauj spilvenam saglabāt formu daudzus gadus bez nolietojuma. Tas sastāv no 50% dūnām un 50% spalvām.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

 Mazgāt veļas mašīnā 60 °C maigā ciklā

 Var žāvēt veļas žāvētājā maigā ciklā  

 Iespējama ķīmiskā tīrīšana  

 Nevar balināt

 Nevar gludināt


Produkta kopšanas ieteikumi >

Līdzīgi produkti