-15%

Spilvens MEDA

No 65,00€

Šis ortopēdiskais spilvens ir paredzēts kakla un kakla muskuļu saspringuma mazināšanai. Tā īpašā forma nodrošina ideālu atbalstu, un tā adatveida profilējums uzlabo asinsriti. Šī masāža mazina spiedienu un sāpes. Ieelpojiet, izelpojiet, un jūs esat starp zemi un debesīm.

  Memospace® materiāls pilnīgai relaksācijai

  Adatveida profilējums masē ādu un muskuļus

  Īpašs spilvena izliekums atbalsta kaklu

  Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Pārvalks ar lina šķiedru, ko var mazgāt līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
55,25€
65,00€
Spilvens MEDA
55,25€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Lina un kokvilnas duets dziļam miegam un viegliem rītiem

Pārvalks ar lina šķiedru

Noņemamais un mazgājamais pārvalks ar lina šķiedru palīdz saglabāt to tīru un mīkstu. Tas nesatur putekļu ērcītes, un lina auduma sastāvs labi iztvaiko mitrumu. Pārvalku var mazgāt līdz 60°C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Memospace® mīkstais pildījums

Nolieciet galvu kā uz sūnām. Šo sajūtu rada Memospace®, NASA kosmosa tehnoloģiju materiāls. Tas pielāgojas galvas un kakla izliekumiem, palīdzot saglabāt pareizu mugurkaula stāvokli miega laikā un radot relaksējoša komforta sajūtu visā ķermenī. Papildus adatveida profils veicina vēl dziļāku relaksāciju.

L-Slip® spilvenu aizsargājošs ieliktnis

Tā funkcija ir savākt poliuretāna putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt spilvendrānu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Līdzīgi produkti