Smagā sega TITAN

No 169,00€

Smagā sega TITAN palīdzēs ātrāk norimt pēc dienas iespaidiem, atslābināties un ienirt dziļā miegā. Sega apskauj ķermeni, līdzko esat ar to apsegušies, savukārt speciāli sagatavotais segas kokvilnas audums ir gaisa caurlaidīgs, maigs, bet ļoti stingrs, lai izturētu stikla lodīšu svaru. No rīta pamodīsieties atpūtušies un enerģiski.

Smagās segas maigais apskāviens tiek saukts par „dziļa spiediena pieskāriena stimulāciju” (angl. „Deep Pressure Touch Stimulation”). Pētījumi rāda, ka, imitējot tādus pieskārienus, izdalās nomierināšanās hormoni. Vienlaikus samazinās stresa hormonu līmenis, bet palielinās miega hormonu izdalīšanās. Smagā sega ļauj justies mierīgāk, tā rezultātā kļūst vieglāk aizmigt.

  Virsējais audums ir maigs un ļauj ādai elpoti

  Speciāli stepēta sega ļauj vienmērīgi sadalīt stikla lodīšu svaru pēc apsegšanās

  Smagā sega palīdz vieglāk aizmigt

  Piemērota cilvēkiem ar jutīgu ādu

Uzmanību! 7 kg smagā sega paredzēta tikai pieaugušajiem, kuri sver vairāk nekā 60 kg.

Izmērs
169,00€
Smagā sega TITAN
169,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 16.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Piegāde
Segas svars
Izmēri
Sastāvs
Garantija

Kokvilnas un stikla lodīšu duets vieglākai aizmigšanai un dziļākam miegam

Maigs 100% kokvilnas pārvalks

Kokvilna ir ļoti izturīga pret berzi, tādēļ tā ir klasiska izvēle ne vien apģērbu, bet arī gultas veļas ražošanā. Tur, kur nepieciešams uzticams ilgmūžīgs audums, tur kalpo kokvilna. Turklāt tā rada īpaši patīkamu pieskāriena pie ādas sajūtu.

Stikla lodīšu un 100% kokvilnas pildījums

Lai smagā sega patiešām būtu smaga, starp kokvilnas pildījumu izmantojam stikla lodītes. Sava svara dēļ sega piekļaujas pie ķermeņa un tādā veidā rada apskāviena sajūtu, kļūst vieglāk norimt, aizmigt un naktī atpūsties.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

 Nevar mazgāt

 Nevar balināt

 Nevar žāvēt veļas žāvētājā

 Nevar gludināt

 Nevar tīrīt ķīmiskajā tīrītavā

Produkta kopšanas ieteikumi >