Spilvens GINTARAS

No 139,00€

Šis ortopēdiskais spilvens izgatavots no unikāla viskoelastīgā materiāla VISCOPPPER®, kura sastāvā ir dabiskas sastāvdaļas: varš izveido antibakteriālu vidi, grafīts vienmērīgi sadala galvas un kakla siltumu uz spilvena, savukārt sasildītais turmalīns ķermeņa izdalīto mitrumu (un sviedrus) pārveido par negatīvajiem joniem, uzlabo gaisa cirkulāciju un neļauj pārkarst gulēšanas laikā. Taisnība, grafīts ne tikai palīdz izplatīt siltumu, bet arī uzsūc ātri kustošās daļiņas, tā samazinot elektromagnētisko viļņu (Wi-Fi, Bluetooth vai 4G) iedarbību guļot.

Speciālā spilvena virspuses profilēšana sniedz spilvenam mīkstumu un piemērojas pie galvas un kakla izliekumiem, savukārt atklāto poru materiāls ļauj cirkulēt gaisam.

Sastāvā esošais varš neļauj vairoties baktērijām

Sastāvā esošās grafīta un turmalīna daļiņas ļaus izgulēties pat tiem, kas vairāk svīst

Mīkstais un elastīgais spilvens piemērojas pie ķermeņa un atbrīvo kakla muskuļus

Atklāto poru struktūra un unikālā profilēšana nodrošina efektīgu gaisa cirkulāciju

Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Pārvalks ar lina šķiedru, ko var mazgāt līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
139,00€
Spilvens GINTARAS
139,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 13.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Piegāde
Izmēri
Sastāvdaļas
Sertifikāti
Garantija

Laika gaitā pārbaudīts sastāvs dziļam miegam un viegliem rītiem

Pārvalks ar lina šķiedru

Noņemamais un mazgājamais pārvalks ar lina šķiedru palīdz saglabāt to tīru un mīkstu. Tas nesatur putekļu ērcītes, un lina auduma sastāvs labi iztvaiko mitrumu. Pārvalku var mazgāt līdz 60°C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Mīksta pildviela VISCOPPPER®

Mīksts, sevišķi profilēts viskoelastīgs materiāls VISCOPPPER® ļoti labi piemērojas pie galvas un kakla līnijām un palīdz saglabāt pareizu mugurkaula stāvokli guļot. Sastāvā esošās vara, grafīta un turmalīna daļiņas ļaus labāk atpūsties un atgūt spēkus.

L-Slip® spilvenu aizsargājošs ieliktnis

Tā funkcija ir savākt poliuretāna putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt spilvendrānu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

Pārvalks:

Mazgāt veļas mašīnā 60 °C maigā ciklā

Iespējama ķīmiskā tīrīšana

Nevar balināt

Nevar žāvēt veļas žāvētājā

Nevar gludināt


Produkta kopšanas ieteikumi >