-15%

Gulta RONDO®

No 700,00€
Gultas veļas atvilktne
Audumi
Izmērs
Trīskrāsu matraču kolekcija
Klasiskā matraču kolekcija
Virsmatrači
Gultas kājas
Aksesuāri un piederumi
Dekoratīvie spilveni
765,00€
900,00€
Gulta RONDO®
765,00€
Piegāde - 24 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 76.50 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Gulta ar zemu un mīkstu galvgali nelielai un mājīgai guļamistabai

Rondo ir melodisks skaņdarbs, kas atvasināts no franču tautasdziesmām. Šai gultai ir tāds pats galvgalis: zems un ļoti mīksts, tas piešķir telpai vieglu rotaļīgumu.

Muzikālās kolekcijas gultas ir estētiski pievilcīgas un funkcionālas: tās ir ērtas, izturīgas un lieliski iederas baltiešu interjerā. Matrača labās īpašības atklāj tā izturīgās redeles. Jūs esat pelnījuši patiešām labu nakts atpūtu.

Informācija

Piegāde un montāža
Ārējie izmēri
Garantija

Lai meži zaļotu

Jūsu gulta nākamajā pavasarī iesakņosies par kociņu. Par katru iegādātu gultu iestādīsim pa kokam LONAS mežā.

Skatīt vairāk: Saglabāt mežus zaļus: LONAS iestādīs koku par katru gultu, ko iegādāsies klienti Baltijā >

Gultas dizainere - Rasa Balaišė / RASA deSIGN

Gultu RONDO projektēju ar ļoti zemu galvgali, akcentējot tā apjomu ar palielinātu platumu. Šim modelim piešķīru izteikti noapaļotu raksturu, kura maigumu vēl vairāk izceļ vertikālās iešuves. Man kā produktu dizainerim ir svarīgi ņemt vērā funkciju, tāpēc RONDO galvgali projektēju tā, lai tas vienlaikus būtu arī ērts balsts.

Ērtā veļas kaste glabās lietas līdz brīdim, kad tās būs nepieciešamas

Gultu var pasūtīt ar gultas veļas kasti vai bez tās. Papildu sega, pleds un varbūt arī peldmēteļi, ko izmantojat tikai nedēļas nogalēs, - tas viss ietilpst parocīgajā un labi pārdomātajā gultas veļas kastē. Kastes apakšā ir ventilācijas atveres, kas veicina gaisa cirkulāciju, tāpēc ne jūsu mantas, ne matracis "nesasmok".

Gultas rāmja iekšējie izmēri ir nedaudz palielināti (līdz 1 cm platumā un līdz 3 cm garumā), lai atvieglotu gultas saklāšanu vai pacelšanas auklas atrašanu kājgalī.

Gultas konstrukcija izturēs arī gultas aplenkumu

Papildu kilogrami, bērni, suns un kaķis: lielāks svars šai gultai nav izaicinājums. Tā ir izgatavota no izturīga MDF, un tās stūri divās vietās ir savienoti ar metāla savienojumu. Tas ir par vienu vairāk, nekā nepieciešams. Turklāt mēs izgatavojam un uzstādām kāju stūrus 45 grādu leņķī, piešķirot gultai ne tikai eleganci, bet arī vēl lielāku izturību.

Redeles nodrošina, ka matracis neiegrimst spraugās un ilgi saglabā pareizo formu. Tās ir izgatavotas no elastīgām un izturīgām 35 mm platām lamelēm.

  Gultai ar veļas kasti ir 2x30 lameles, un kopā ar izturīgo pacelšanas mehānismu tās var atbalstīt jebkura svara matračus

  Gultai bez veļas kastes ir 2x28 redeles

Lielais lameļu skaits piešķir gultai izturību un ļauj to izmantot ar visu veidu matračiem.

Katrs pasūtījums tiek apstrādāts individuāli

Patiesībā klienta vārds un uzvārds pavada katru soli. Mēs uzskatām, ka šādi mēs saglabājam saikni ar cilvēku un kļūstam personīgi atbildīgi par visaugstāko kvalitāti.

Gan gultas, gan matrači lielākoties tiek ražoti ar rokām. Tādējādi tiek nodrošināts, ka katra šuve iekļaujas savā vietā un katra detaļa kalpo gadiem ilgi. Pirms iepakošanas nosūtīšanai gultas tiek samontētas un pārbaudīta to konstrukcija, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat nevainojamas kvalitātes gultu.

Audumi un aksesuāri guļamistabas harmonijai

Gultas audumus ir ļoti viegli tīrīt, un daži no tiem ir izturīgi pret mājdzīvnieku nagiem. Turklāt tie tiek pārbaudīti ar Martindeila nodiluma, krāsas izbalēšanas un lobīšanās testiem. Izvēlieties no austiem, velūra, buklē un citiem audumiem ar baltiešu vai ekskluzīviem rakstiem.

Dekoratīvie spilveni, mājīgi pufi, funkcionāli naktsskapīši, papildu apgaismojuma sistēmas - aksesuārus, kas bieži vien ir pārklāti ar to pašu audumu, var viegli pieskaņot jūsu gultai.

Līdzīgi produkti