Pufs/Skapītis

Jums ir satriecoši gaumīga gulta ar neiedomājami mīkstu matraci, košu un greznu gultas veļu un pasaulē siltāko segu? Pie griestiem karājas eleganta lustra, logus aizklāj pievilcīgi aizkari, uz glītās lamināta grīdas pie gultas stāv mīksts un pūkains paklājs, lai, no rīta mostoties un kāpjot ārā no gultas, pēdas sajustu patīkamu pieskārienu? Guļamistabas interjers ir gandrīz pati pilnība, tomēr kaut kā trūkst? Mums ir ideja, kas tas varētu būt!

Guļamistabai ir jābūt ne tikai vizuāli pievilcīgai, ar gaumīgu dizainu, bet arī praktiskai un ērtai, lai tai būtu ne vien dekorācijas, bet arī reāls, sadzīvisks pielietojums. Tas nozīmē, ka:

  • gultai jābūt ne tikai gaumīgai, bet arī kvalitatīvai, ražotai no dabiskiem materiāliem un vēlams bez ķīmiskas līmes izmantošanas tās sastiprināšanai;
  • matracim ir jābūt nevis neiedomājami mīkstam, bet gan tādam, kas piemērots Jūsu gulēšanas stilam (piemēram, ja lielāko daļu nakts pavadāt, guļot uz muguras, Jums nepieciešams ciets matracis) un muguras veselības stāvoklim;
  • gultas veļa var būt koša un grezna, taču vienlaikus tai jābūt arī no viegla un dabiska materiāla, vislabāk – kokvilnas;
  • ar vienu pasaulē siltāko segu var būt par maz mūsu laikapstākļiem, tādēļ nepieciešama arī plānāka sega vasarai, lai miegs būtu komfortabls.

Protams, liela nozīme ir arī guļamistabas apgaismojuma stiprumam, aizkaru biezumam (jo no miega higiēnas un kvalitātes viedokļa vispareizāk ir gulēt pilnīgi tumšā istabā), kā arī logu skaņas caurlaidībai, lai ar ārpuses trokšņiem netiktu traucēts miegs. Bet tas vēl nav viss!

Ja Jums patīk pirms miega palasīt grāmatu vai žurnālu, un gribētu tīros, nelietotos gultas veļas komplektus glabāt kaut kur tuvāk gultai nevis sienas skapī, tad Jums lieliski noderēs mūsu piedāvājumā esošie pufi Kvarta un Solo, un skapītis Kantata. Turklāt tie ir lieliski piemēroti ne tikai lietu uzglabāšanai, bet arī sēdēšanai, jo ir izturīgi un ļoti stabili! Apskatiet tos un izvēlieties savai guļamistabai piemērotāko!

Pufs KVARTA
No 153,00 €
170,01 €
-10%

Attaisāms pufs

Der gultas veļas glabāšanai

Skapītis KANTATA
No 89,10 €
99,00 €
-10%

Elegants guļamistabas aksesuārs

Pufs SOLO
No 72,00 €
80,01 €
-10%

Attaisāms pufs

Skapītis KODA
No 270,00 €
300,00 €
-10%

Skapītis ar 2 atvilktnēm

Graciozs naktsgaldiņš ar stiklu

Hromēti rokturi

50 x 50 x 50

Skapītis NATA kreisā puse
No 166,50 €
185,00 €
-10%

No sāniem atverams skapītis

Stilīgs naktsgaldiņš pie gultas

46 x 49 x 47

Skapītis NATA labā puse
No 166,50 €
185,00 €
-10%

No sāniem atverams skapītis

Stilīgs naktsgaldiņš pie gultas

46 x 49 x 47

Skapītis KODA
No 270,00 €
300,00 €
-10%

Skapītis ar 2 atvilktnēm

Solīds naktsgaldiņš ar koka apdari

50 x 50 x 57