Jūsu iecienītāko viskoelastīgo spilvenu NORA esam bagātinājuši ar dabiskām īpašībām!

Jūsu iecienītāko viskoelastīgo spilvenu NORA esam bagātinājuši ar dabiskām īpašībām!

Klasiskās formas ortopēdiskais spilvens, kas piemērojas pie ķermeņa formām, jau ir nopelnījis savas simpātijas, jo tas lieliski atbrīvo kakla muskuļus, ieskauj un labi satur sprandu. Spilvena pamatne ir izgatavota no sevišķi ērta viskoelastīga materiāla “Memospace®”, kura sastāvu esam papildinājuši ar dabiskā un ilgtspējīgā veidā iegūtu rīcineļļas pildvielu. Pateicoties speciālā profilējuma caurumiņiem un pilnveidotā viskoelastīgā materiāla sastāvam, jaunais spilvens NORA NATUR kļūs par vēl gaisa caurlaidīgāku un nodrošinās maksimālu atbrīvošanos un lielisku pašsajūtu.

Pateicoties antibakteriālajām rīcineļļas īpašībām, spilvens ir piemērots alerģiskiem cilvēkiem. Rīcineļļa bieži tiek izmantota medicīnā un ādas kopšanā dabisko pretiekaisuma, antibakteriālo, pretsēnīšu, sāpju mazinošo un mitrinošo īpašību dēļ. Tādēļ šis spilvens var kļūt par lielisku risinājumu alerģiskiem un tādiem cilvēkiem, kuriem ir jutīga āda, un kuri vēlas gulēt svaigāk un ērtāk!

Spilvenu ieskauj speciāla materiāla ieliktnis “L-Slip®”, kurš samazina nolietošanos, pagarina kalpošanas laiku, aizsargā mājas apkārtējo vidi no poliuretāna putekļiem. Un noslēgumam – maigais un stilīgais pārvalks Lonofibre® dūriena rakstā izšūts no trikotāžas auduma, kura sastāvā ir dabiskās lina šķiedrvielas. Tam piemīt antibakteriālas īpašības, tajā nevairojas putekļu ērcītes un to var mazgāt līdz 60ºC temperatūrā.

NORA NATUR – ar dabiskajām īpašībām bagātinātais sastāvs un Jūsu iecienītākā sajūta vēl lielākam miega komfortam!