Lonas – komforta eksperti Baltijas valstīs

Lonas – komforta eksperti Baltijas valstīs

Šodien „Lonas“ aprit jau 28 uzņēmējdarbības attīstīšanās gadi un Lonas ir izveidojis un izlolojis 19 matraču, 11 gultu, 30 gultas veļas, 10 spilvenu un 7 dažādu segu modeļus. Gadiem ejot, uzņēmuma dibinātājs arvien vairāk orientējās uz kvalitatīvu matraču ražošanu.

„Daudz ceļoju, ar daudz ko konsultējos, daudz lasīju, izmēģināju dažādus matračumodeļus. Izgatavojot pirmos matraču prototipus, tos vedām uz mājām un izmēģinājām paši – gulējām uz tiem ne vienu nakti, bet pat vairākus mēnešus, jo tikai tā ir iespējams atklāt vislabāko veselīga un ērta miega formulu. Protams, tas pagarināja procesu, taču mums bija ļoti svarīgi izveidot ne tikai estētisku skaistu, bet arī patiešām labu, kvalitatīvu preci. Taču kā vēl citādāk, ja ne eksperimentējot pašiem, to darīt tas patiešām nav iespējams“, – atceras uzņēmuma dibinātājs Kazimirs Jakuts [Kazimieras Jakutis].

 

Pēc gada laikā uzkrātās pieredzes un augstāko kvalitātes standartu saglabāšanas, „Lonas“ komanda kļuva par komforta ekspertiem. Dažkārt ne tikai vienu desmitgadi izmantojamie matrači sniedz lieliskas klientu rekomendācijas, savukārt stilīgie, mierīgie, taču izteiksmīgie dizaini guļamistabā palīdz izveidot saskaņotību.

Solījums, cieņa, komanda un komforts – tās ir pamatvērtības, kuras palīdz katru dienu sasniegt augstākos rezultātus. Atmosfērai uzņēmumā „Lonas“ vienmēr raksturīgs komforts – darbinieki cenšas izpildīt dotos solījumus, cienīt viens otru un strādāt kā viena komanda.

Tiecoties klientiem nodrošināt komfortu, Rīgā ir atvērti 3 stilīgi saloni, kuros iespējams izmēģināt matračus, aplūkot gultas, aptaustīt audumus un, izmantojot draudzīgu konsultantu palīdzību, izvēlēties vislabāko risinājumu savam miegam. Salonu interjeru veidojuši arhitekti, ar kuriem sadarbojamies ne tikai vienu gadu, tādēļ šeit ir lieliska vieta ne tikai izvelēties „Lonas“ izstrādājumus miegam, bet arī strādāt. Kārtīga un estētiska gultu, matraču un gultas veļu ekspozīcija sniedz iespēju saskatīt savas guļamistabas vīziju. Savukārt visā guļamistabas stila un komforta radīšanas ceļojumā palīdz draudzīgi un profesionāli konsultanti.

 

„Lonas“ paplašina komandu un aicina pievienoties jaunus komandas biedrus nesen atvērtajā salonā Rīgā. Ja Tev patīk komunicēt, dalīties pieredzē un palīdzēt cilvēkiem izvēlēties stilīgus, kvalitatīvus un ērtus izstrādājumus, ja vēlies nopelnīt – aicinām pievienoties. Nebaidies, pat ja Tev nav liela pieredze šajā nozarē – ar prieku dalīsimies ar savām zināšanām un visu iemācīsim.

Plašāk par brīvo pozīciju

Tavi pienākumi būs:

      -    Komunicēt ar klientiem un konsultēt par matračiem, gultām un mājas tekstilizstrādājumiem.

      -    Aizpildīt pasūtījumus.

      -    Kvalitatīvi apkalpot klientus.

Lonas cer, ka:

      -    Tu esi gatavs mācīties.

      -    Tev patīk komunicēt un palīdzēt klientiem izvēlēties.

      -    Tev ir svarīga pilnveidošanās profesionālajā ziņā un vēlies veidot karjeru.

Lonas Tev piedāvā:

      -    Iemācīt visu, kas Tev var būt nepieciešams, strādājot komandā.

      -    Pamatalgu 815 Eiro + bonusus no sasniegtajiem rezultātiem.

      -    Draudzīgus kolēģus, kuri ir gatavi palīdzēt.

      -    Darbu starptautiskā uzņēmumā.

      -    Lietderīgu pieredzi, veidot karjeru.

      -    Vienreizējas atlaides Lonas produktiem.

      -    Dāvanas uz svētkiem.

Vai Tu gribētu strādāt stilīgā salonā ar draudzīgu komanda? Iepazīstamies! Atsūti savu CV Santai [email protected]