Virsmatrači

Ko mēs gaidam no miega? Izbaudīt dziļu un relaksējošu atpūtu, saudzēt veselību, atslogot prātu, uzlabot garastāvokli... Šos un citus labumus sniedz labas kvalitātes izstrādājumi miega stundām. Virsmatracis ir viens no efektīvākajiem un mūsdienās populārākajiem tekstila izstrādājumiem, kas nekavējoties var ievērojami uzlabot Jūsu miega kvalitāti. Kādos gadījumos izvēlēties virsmatraci? Lasiet turpmākajās rindās!

Kas īsti ir virsmatracis?

Virsmatracis ir daudz plānāks (2,5–7 cm), vieglāks un arī lētāks tekstila izstrādājums, kas paredzēts novietošanai uz lielā matrača.

Jums noderēs virsmatracis, ja...

Jūsu esošais matracis, gulta vai dīvāngulta ir zaudējusi kvalitāti (izgulēta vai bojāta). Ja šobrīd nevarat atļauties iegādāties jaunu matraci vai gultu, virsmatracis būs laba izvēle, jo ir ne vien lētāks, bet arī sniedz lielajam matracim līdzvērtīgas priekšrocības:

  • virsmatracis nodrošina komfortu guļot;

  • pielāgojas ķermenim;

  • ir gaisa caurlaidīgs;

  • ar dažādām cietības pakāpēm.

Atšķirībā no lielajiem matračiem, kuriem Lonas.lv sniedz 10 gadu garantiju, virsmatrači kalpo īsāku laiku, tāpēc tiem tiek piešķirta divu gadu garantija.

Virsmatracis var glābt situāciju nepareiza pirkuma gadījumā

Ja nopirkts pārāk ciets matracis, kas sagādā diskomfortu, mīksts virsmatracis atjaunos miega kvalitāti. Varat izvēlēties starp mīkstu un vidēji mīkstu virsmatraci.

Ne tikai gulēšanai gultās

Virsmatrači ir ideāli piemēroti situācijām, kad ierodas viesi, bet pietrūkst gultu, kur viņus izguldīt. Virsmatraci var likt uz grīdas, un gulēšana uz tā būs tikpat ērta kā gultā. Tāpat uz tā var gulēt, nakšņojot teltī. Vai to būs ērti transportēt? Virsmatracis ir pietiekami viegls, un to var kompakti saritināt, lai ieliktu automašīnā. Ja nakšņojot pie dabas virsmatracis nosmērēts, tā pārvalku var iztīrīt, mazgājot ūdenī līdz 60 °C vai izmantojot sauso ķīmisko tīrīšanu (sekojiet norādēm uz matrača iepakojuma).

Kāpēc virsmatrači cenas ziņā ir tik atšķirīgi?

Virsmatrači, tāpat kā lielie matrači, ir pieejami dažādos izmēros un ražoti no dažādiem materiāliem, tāpēc arī to cenas variē no 35,00 eiro līdz pat 200,00 eiro. Lonas.lv virsmatrači veidoti no šādiem materiāliem:

  • klasiskais putu poliuretāns – stingra, ilgmūžīga pamatne:

  • uzņēmuma Lonas radītais putu poliuretāns Lono-Tec II – izturīgs, gaisa caurlaidīgs un elastīgs materiāls;

  • viskoelastāns Memospace – piemērojas ķermenim, gaisa caurlaidīgs, atslābina muskuļus.

Līdzīgi kā matrači, arī virsmatrači pieejami atšķirīgos izmēros no 200x80 līdz 200x180 cm. Ja neviens no šiem izmēriem nav Jums piemērots, ir iespējams pasūtīt arī citu izmēru. Pērkot preci Lonas interneta veikalā, izvēlieties opciju “Cits izmērs” un norādiet vajadzīgo.

Izdarot izvēli starp vairākiem virsmatračiem, izvērtējiet visus norādītos parametrus: materiālu, izmēru, īpašās funkcijas (piemēram, vai virsmatracim ir elastīgas josliņas, kas paredzētas piestiprināšanai pie lielā matrača), kā arī kopšanas veidu. Aplūkojiet Lonas.lv piedāvājumu, jo šī uzņēmuma ražotie virsmatrači Jums kalpos ilgi un uzticami.

Virsmatracis MEMOSPACE 7
No 155,00 €

Mīksts, 7 cm biezs

Memospace®

Mazgājams pārvalks

2 gadu garantija

Virsmatracis MEMOSPACE 5
No 120,00 €

Mīksts, 5 cm biezs

Memospace®

Mazgājams pārvalks

2 gadu garantija

Virsmatracis LONO-TEC II
No 115,00 €

Vidējas cietības, 5 cm biezs

Lono-Tec II®

Mazgājams pārvalks

2 gadu garantija

Virsmatracis LONO-TEC I
No 95,00 €

Mīksts, 5 cm biezs

Lono-Tec I®

Mazgājams pārvalks

2 gadu garantija

Higiēnisks matrača pārsegs SEKA
No 45,00 €

Mērķis - pasargāt matraci un matrača pārvalku

Stepēts un mīksts

Mazgājams pārsegs

2 gadu garantija