Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet UAB „Lonas” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu

Virsmatrači

Virsmatracis MEMOSPACE 7

Patīkami mīksts un komfortabls virsmatracis, kura mērķis ir padarīt mīkstāku esošo matraci, izlīdzināt izgulētās matrača vietas vai novērst diskomfortu, ko rada dīvāngultas spraugas. Šis virsmatracis ir izgatavots no viskoelastāna materiāla MEMOSPACE™ jeb t.s. “Memory putām”, tādēļ nodrošina īpašu ērtību un sevišķi labu pielāgošanos Jūsu ķermeņa aprisēm.

Virsmatrača pārvalka stūros ir iešūtas speciālas elastīgas jostiņas, kas paredzētas virsmatrača piestiprināšanai pie matrača, lai tas būtu nekustīgs un neizslīdētu no tam paredzētās vietas, šādi nodrošinot Jums netraucētu naktsmieru.

Matrača augstums ir aptuveni 7 cm. Pārvalku var mazgāt līdz pat 60 °C temperatūrā. Virsmatracim piešķiram 2 gadu garantiju.

Izmērs
200x80 115,00 €
200x90 115,00 €
200x140 175,00 €
200x160 195,00 €
200x180 220,00 €
Cits izmēra Atlasīt
Nestandarta izmēra kalkulators
Minimālie izmēri: 100x60; Maksimālais: 240x240.
115,00 €
1
Piegādājam 24 dienu laikā
Lonofibre™ matrača pārvalks
Plašāk
Virsmas atmiņa Memospace™
Plašāk
Pielietojums – mīkstināt
Plašāk

Virsmatracis MEMOSPACE 7 Ekskluzīvas Iespējas

Virsmatrača sastāvs

Virsmatracis ir veidots no sevišķi ērta viskoelastāna materiāla Memospace™ jeb tā saucamajām “Memory putām”. Memospace™ izstrādāts, pamatojoties uz NASA kosmosa tehnoloģijām. Tam piemīt spēja lieliski pielāgoties Jūsu ķermeņa aprisēm, tas lieliski atslābina muskuļus un ir gaisa caurlaidīgs.

Lonofibre™ matrača pārvalks

Maigais un stilīgais pārvalks "Lonofibre™" diegts ar unikālu rakstu no trikotāžas auduma, kura sastāvā ir dabisko linu šķiedras un 1 cm biezs viskoelastāna materiāls "Memospace™", kas audumam piešķir īpašu pufīgumu un patīkamu pirmā pieskāriena sajūtu.
Pateicoties linu labajām īpašībām, pārvalks "Lonofibre™" izceļas ar antibakteriālām īpašībām, tajā nevairojas putekļu ērcītes un to drīkst mazgāt līdz 60ºC temperatūrā.

Ērta preču piegāde
Līdzīgi produkti
Virsmatracis MEMOSPACE 5
No 90,00 €

Mīksts, 5 cm biezs

Gaisa caurlaidīgs

Pielāgojas ķermenim

Memospace™

Nepārvada kustības

Sevišķi ērts

Virsmatracis LONO-TEC II
No 75,00 €

Vidējas cietības, 5 cm biezs

Gaisa caurlaidīgs

Pielāgojas ķermenim

Lono-Tec II

Sevišķi ērts

Virsmatracis LONO-TEC I
No 65,00 €

Mīksts, 5 cm biezs

Gaisa caurlaidīgs

Pielāgojas ķermenim

Lono-Tec I™

Sevišķi ērts