Lonas.lv Gultas  - Gulta MATCH
  • Iepirkumu grozā komentāru logā, lūdzu, norādiet gultas kāju krāsu un matrača stingrību (cietāks, mīkstāks), kādu vēlaties.

  • Savu pasūtījumu Jūs variet arī veikt jebkurā no saloniem vai zvanot uz tālruņa numuru +371 67 660 111.

  • Ekrānā redzamās krāsas var nedaudz atšķirties no patiesajām krāsām

Saklājiet savu gultu - Gulta MATCH

1 900,00 €

1 710,00 €
Izmērs
200x140 Sold out
200x160 Sold out
200x180 Sold out
200x200 Sold out
Izvēlieties audumu
loader

19 darba dienu laikā

  • Iepirkumu grozā komentāru logā, lūdzu, norādiet gultas kāju krāsu un matrača stingrību (cietāks, mīkstāks), kādu vēlaties.

  • Savu pasūtījumu Jūs variet arī veikt jebkurā no saloniem vai zvanot uz tālruņa numuru +371 67 660 111.

  • Ekrānā redzamās krāsas var nedaudz atšķirties no patiesajām krāsām

Atlicis 10,00 €, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Pa daļām:
 

Gulta MATCH

Gultas

Šī gulta – simbolizē diženumu, atturīgumu un ekskluzivitāti vienā. Ar lielu galvas galu, kas dekorēts ar lieliem taisnstūriem, radīs izsmalcinātas greznības sajūtu Jūsu guļamistabā. Stilīgais gultas dizains ļaus Jums justies par īstiem sava komforta pārvaldniekiem, tādēļ ikviena nakts būs gluži kā atpūta karaliskos apartamentos.

Continental gulta
Continental gulta

Continental tipa gulta ir augstāka nekā parastās gultas, izveidota no trijiem komforta slāņiem: tahta, matracis, virsmatracis. Šīs gultas ir elegantas un piemērotas moderniem, mūsdienu interjeriem. Ļoti izturīgā gultas konstrukcija un dažāda cietuma matrači palīdzes labāk izgulēties pat tām personām, kurām ir liekais svars.

Gultas sastāvs
Gultas sastāvs

Gulta sastāv no trīs slāņiem un galvas gala: gultas pamatne – 2 tahtas, kuras savstarpēji savienotas, vidējais slānis – izvēlēta cietuma 2 vienvietīgie matrači, virsējais slānis – virsmatracis, kurš savieno matračus un kurš sniegs vienreizēju komfortu, kā arī stilīgais galvas gals, kurš tiek nostiprināts pie tahtām.

Anti-slip tehnoloģija
Anti-slip tehnoloģija

Speciāli vilnīši, kuri atrodas kāju galā, uz tahtām un matračiem, neļauj gan matračiem, gan virsmatračiem noslīdēt, tādēļ visas gultas daļas saglabāsies savās vietās.

Tahtas – gultas pamatne
Tahtas – gultas pamatne

Tahtu karkass tiek izgatavots no izturīga kokmateriāla – skuju koju masīva. Iekšpusē ir kabatas veida atsperu bloks, kura visas atsperes individuāli reaģē uz ķermeņa spiedienu. Atsperes ir 12,5 cm augstas, tās nodrošina papildus komfortu matracim, kas tiek novietots uz tahtas.

Matrači
Matrači

Matračus gultai variet izvēlieties no 2 cietuma opcijām: cietāks vai mīkstāks. Tie, kuri meklē dažādas gultas cietuma puses, var izvēlēties dažādus matraču cietumus. Matraču pamatne tiek izgatavota no vienreizēji augsta, 18 cm augsta kabatas veida atsperu bloka, kurā ikviena atspere ir ievilkta maisiņā un individuāli reaģē uz ķermeņa spiedienu. Tādā veidā matracis ļoti labi piemērojas pie ķermeņa un palīdz veidot taisnu mugurkaulu: vietas, kurās spiediens ir vislielākais, iespiežas, vietas, kurās spiediens ir mazāks, saglabā stingrumu. Atsperes no abām pusēm ieskauj Lono-Tec I® materiāls, kurš ir ļoti gaisa caurlaidīgs un nodrošina komfortablu atpūtu gulēšanas laikā.

Matracis tiek izvēlēts pēc norādītās izvēles komentāra logā.

Virsmatracis
Virsmatracis

Virsējo slāni veido 7 cm virsmatracis, kurš tiek izgatavots no sevišķi ērta, gaisa caurlaidīga, viskoelastīgā materiāla “Memospace®”, kurš izgatavots uz NASA kosmisko tehnoloģiju bāzes. Šis materiāls reaģē uz ķermeņa siltumu, tā piemērojoties pie ķermeņa formām, ieskauj no visām pusēm, atbrīvo muskuļus un saglabā pareizu mugurkaula stāvokli.

Galvas gals
Galvas gals

Galvas gals ir dekorēts ar lieliem taisnstūriem. Galvas gala karkass ir izgatavots no kokmateriāla, kurš ir aplīmēts ar sintētisku, gaisīgu materiālu, tā sniedzot galvas galam gludumu un mīkstumu, kad atbalstāties pret to.

Kājiņas
Kājiņas

Lai guļamistabas interjers tiktu izpildīts līdz visminimālākajām detaļām, Continental tipa Lonas gultas tiek izgatavotas ar 12 cm koka kvadrātveida kājiņām. Varat izvēlēties no diviem krāsu variantiem: dabiskā ozolkoka vai melnām.

Gultas kājas tiek izvēlētas pēc norādītās krāsas komentāra logā.

Audumi
Audumi

Izvēlieties no plaša sortimenta materiāliem – austajiem, velūra, bukle un citiem ekskluzīvu rakstu audumiem, kuri tiek piedāvāti ļoti plašās toņu gammās. Audumi ir ļoti viegli tīrāmi, daži audumi pat ir izturīgi pret mājdzīvnieku nagiem. Visi sortimentā esošie audumi atbilst augstākās kvalitātes prasībām un ir pārbaudīti ar šiem testiem: Martindeilo tests (auduma nolietošanās), krāsas izbalēšanas tests, pīlinga tests.

Ārējie gultas izmēri
Ārējie gultas izmēri

Platums – 210 / 190 / 170 / 150cm

Garums – 211 cm

Galvas gala augstums – 145 cm (augstums tiek mērīts no grīdas līdz galvas gala izslietajam stūrim)

Kopējais guļamās daļās augstums – 72 cm:

Gultas kājiņas – 12 cm

Tahtas augstums – 30 cm

Matrača augstums – 23 cm

Virsmatrača augstums – 7 cm

Uzticamība – garantija
Uzticamība – garantija

Visas Lonas gultas tiek izgatavotas saskaņā ar individuāliem klientu pasūtījumiem, tādēļ vienlaicīgi tiek izgatavota tikai viena gulta un tā tiek nodrošināta vienreizēja uzraudzība un uzmanība kvalitātei. Izgatavojam ar rokām un ar mīlestību līdz pēdējam dūrienam: sākot no precīzas gultas auduma sašūšanas, gultas detaļu aplīmēšanu ar mīkstinošajiem slāņiem, izmantojot Oeco-Tex standartam atbilstošu līmi, beidzot ar rūpīgu roku darbu, apvienojot gultas daļas kvalitatīvā gultā. Pirms sapakošanas izsūtīšanai, gultas tiek samontētas un tiek pārbaudītas savienojuma detaļas, lai Jūsu mājās mēs atstātu nevainojamas kvalitātes gultu. Visām Lonas gultām sniedzam 2 gadu garantiju.

Aksesuāri
Aksesuāri

Dekoratīvie spilveni, stilīgi sēžammaisi, funkcionāli skapīši pie gultas, papildus apgaismošanas sistēmas. Saskaņojiet LONAS gultas aksesuārus un citus piederumus ar guļamistabas interjeru un krāsu toņiem!

Tasuta tarne ja kokkupanek
Tasuta tarne ja kokkupanek

Me peame sõna, seega toome teie uue voodi kokkulepitud päeval tasuta kohale. Paneme selle kokku ja lisaks viime veel ka allesjäänud pakendid kaasa. Meile ei meeldi endast maha jätta muret – meelsamini jätame rõõmu värske ilmega magamistoast.

Līdzīgi produkti
Bērnu gulta DOBILAS
No 805,50 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem!

Bērnu gulta LIEPA
No 625,50 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem!

Bērnu gulta LIEPA kreisā puse
No 805,50 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiemi!

Bērnu gulta LIEPA labā puse
No 805,50 €

No šī brīža vienreizēju komfortu veidojam gan bērniem, gan jauniešiem!

Gulta BOSS™
No 900,00 €

Ar lielajiem, mīkstajiem kvadrātiem dekorētais galvgalis ieskaus mierā visu guļamistabu

Gulta CAPRICCIO
No 900,00 €

Moderna gulta ar platām, horizontālām līnijām dekorētu galvgali

Gulta FORTE®
No 810,00 €

Galvgaļa klasiskais izliekums – glīts akcents guļamistabā

Gulta KANTATA
No 900,00 €

Stilīgs, ar platu apmali dekorēts galvgalis, kas ierāmēs miega telpu un akcentēs tās simetriju

Gulta OPERA®
No 900,00 €

Īpaši augsta gulta ar vertikāliem galvgaļa pāršuvumiem

Gulta PIANO®
No 945,00 €

Klasiska stila gulta ar izliektu, paaugstinātu galvgali, ko rotā vertikālas līnijas

Gulta RONDO®
No 810,00 €

Zems, noapaļots galvgalis, dekorēts ar vertikālām iešuvēm

Gulta SONATINA®
No 810,00 €

Kompakta gulta ar taisnu, gracioza un viļņveida silueta galvgali

Gulta SOPRANO®
No 900,00 €

Stilīga gulta ar nelieliem, mīkstiem kvadrātiem dekorētu galvgali

Gulta SQUARE
No 1 710,00 €

Šī gulta – tā ir klasiska, ar kvadrātiem sadalītā galvas gala interpretācija.

Gulta SWING
No 1 710,00 €

Šī gulta – mājīguma un drošības patvērums. Galvas gala dizains – mīksts, ar vertikāliem un izceltiem dūrieniem, sānos saliekts, guļamistabas vidē piešķir gultai ekskluzivitāti.