-15%

Gultas režģis COMFORT

No 160,00€

Vai zinājāt, ka tikai pareizi izgatavots režģis var pilnībā atklāt jūsu matrača īpašības? Tieši to mēs centāmies panākt, izstrādājot šo režģi. Guļot visu nakti, jūs patiešām sajutīsiet komforta atšķirību.

  Mīkstākiem matračiem

  Ar papildu cietības regulēšanu

  Izturīgs dizains

Izmērs
136,00€
160,00€
Gultas režģis COMFORT
136,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 13.60 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Gultas režģis COMFORT
Amortizatori

Tie palīdz izlīdzināt kustības, ļauj lamelēm kustēties precīzāk un palīdz visam režģa rāmim kalpot ilgāk. Sajūtiet maigu viļņošanos, it kā gulētu uz mākoņa.

Blīvas un elastīgas lameles

Tikai 2,5 cm platās lameles ir izgatavotas no augstākās kvalitātes līmēta bērza saplākšņa, tāpēc tās ir elastīgas un izturīgas. To šaurums un blīvums ļauj matracim precīzāk pielāgoties ķermeņa līnijām.

Lameles ar regulējamu cietību

Dubultās lameles redeļu vidū ļauj tām vēl precīzāk pielāgoties jūsu ķermeņa svaram un regulēt matrača stingrību.

Izturīga svara sadales josla

Tekstila josla produkta vidū sadala ķermeņa svaru un nodrošina režģa kopējo stabilitāti. Tas nodrošina precīzāku un izturīgāku kustību.

Gumijas uzgaļi

Lameļu gali ir ievietoti gumijas uzgaļos, lai nodrošinātu to klusu darbību un precīzu novietojumu. Šādas restes kalpos ilgu laiku. Tās neberzīsies un daudzus gadus saglabās vienmērīgu izvietojumu.

Informācija

Izmēri
Garantija

Līdzsvarota komforta radīšana

Komforts ir visu elementu harmonijas rezultāts. Katrs matrača, gultas un režģa konstrukcijas elements papildina viens otru un rada vispārēju komforta sajūtu.

Pirmā iespaida komforts būs redzams tiklīdz jūs iegulsieties gultā, bet smalkākās nianses atklāsies pēc nakts miega un gadiem ilgas gulēšanas. Iegūstiet kvalitatīvu miegu.