Gultas režģis SPARK

No 140,00€

Vai zinājāt, ka tikai pareizi izgatavots režģis var pilnībā atklāt jūsu matrača īpašības? Tieši to mēs centāmies panākt, izstrādājot šo režģi. Kad gulēsiet visu nakti, jūs patiešām sajutīsiet komforta atšķirību.

  Cietākiem matračiem

  Ar papildu cietības regulēšanu

  Izturīgs dizains

Izmērs
140,00€
Gultas režģis SPARK
140,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 14.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Gultas režģis SPARK
Lameles ar regulējamu cietību

Dubultās lameles redeļu vidū ļauj tām vēl precīzāk pielāgoties jūsu ķermeņa svaram un regulēt matrača stingrību.

Blīvas un elastīgas lameles

Tikai 3,5 cm platās lameles ir izgatavotas no visaugstākās kvalitātes līmēta bērza saplākšņa, tāpēc tās ir elastīgas un izturīgas. To šaurums un blīvums ļauj matracim precīzāk pielāgoties ķermeņa līnijām.

Izturīga svara sadales josta

Tekstila josla produkta vidū sadala ķermeņa svaru un nodrošina režģa kopējo stabilitāti. Tas nodrošina precīzāku un izturīgāku kustību.

Gumijas uzgaļi

Lameļu gali ir ievietoti gumijas uzgaļos, lai nodrošinātu to klusu darbību un precīzu novietojumu. Šādas restes kalpos ilgu laiku. Tās neberzīsies un daudzus gadus saglabās vienmērīgu izvietojumu.

Amortizatori

Tie palīdz izlīdzināt kustības, ļauj lamelēm kustēties precīzāk un palīdz visam režģa rāmim kalpot ilgāk. Sajūtiet maigu viļņošanos, it kā gulētu uz mākoņa.

Informācija

Izmēri
Garantija

Līdzsvarota komforta radīšana

Komforts ir visu elementu harmonijas rezultāts. Katrs matrača, gultas un režģa konstrukcijas elements papildina viens otru un rada vispārēju komforta sajūtu.

Pirmā iespaida komforts būs redzams tiklīdz jūs iegulsieties gultā, bet smalkākās nianses atklāsies pēc nakts miega un gadiem ilgas gulēšanas. Iegūstiet kvalitatīvu miegu.