Gultas ietekme uz miegu un vidi. Kā zināt, kad ir laiks iegādāties jaunu?

Gultas ietekme uz miegu un vidi. Kā zināt, kad ir laiks iegādāties jaunu?

Esat noguruši no gulēšanas vecajā, neērtajā gultā? Pamostoties no rīta, jūtaties nervozi un neatpūtušies? Vecā gulta ir „morāli novecojusi”? Šīs pazīmes liecina, ka ir pienācis laiks padomāt par jaunas gultas iegādi, un tas ir pilnīgi dabiski. Gultas un matrači, tāpat kā citas mājās esošās lietas, laika gaitā nolietojas un pienācīgi vairs nepilda savu uzdevumu radīt atbilstošus apstākļus, lai atpūstos gan ķermenis, gan prāts, savukārt jaunas un mūsdienīgas mājas interjera tendences mudina veidot viendabīgumu mājas dizainā. Šajā rakstā apskatīsim, kāda ietekme uz mūsu vidi ir gultai un kā atgūt saldu, veselīgu un pilnvērtīgu miegu.

LONAS - komforta meistari

Jūtat nogurumu? Vairs nevilcinieties

Atpūta ir tieši saistīta ar mūsu produktivitāti, veselību, labu noskaņojumu un pašsajūtu. Labi atpūties cilvēks ir daudz aktīvāks, patīkamāks apkārtējiem, vieglāk var nodibināt jaunas attiecības, vieglāk rod izeju no neērtām situācijām un pat domāt spēj radošāk. Īsāk sakot, kvalitatīva atpūta palīdz mums izmantot visu savu potenciālu, taču bieži vien par to neaizdomājamies. Vecā, neērtā gulta un nolietotais matracis deviņos gadījumos no desmit ir galvenais un vienīgais iemesls, kas neļauj labi atpūsties un relaksēties naktī. Pieraduši gulēt uz formu zaudējuša matrača čīkstošā gultā, apzināti sākam domāt, ka grūtā celšanās ir tieši saistīta ar agro rītu, tomēr īstais iemesls bieži vien slēpjas dziļāk. Mūsu ķermenis un prāts ir radīti tā, lai ideāli pielāgotos miega režīmam, tāpēc, ja nogurumu un grūtības piecelties izjūtat ne tikai pirmdienā, tas nozīmē, ka jūsu miega kvalitāte ir kritiska. Nesamierinieties ar galvas, plecu, kakla, muguras, muskuļu un locītavu sāpēm. Neļaujiet tām kļūt par ierastām, jo pēc kāda laika tas var radīt daudz nopietnākus veselības traucējumus. Gultas un matrača maiņa var palīdzēt atrisināt jūsu miega problēmas, tāpēc nekavējieties un dāvājiet sev pilnvērtīgu atpūtu, vēršoties pie matraču un gultu speciālistiem.

Radiet tādas mājas, kas pašiem patīk

Mainīgās interjera dizaina tendences bieži vien pārvērš mūsu gultas par savu laiku nokalpojušiem mājas objektiem, kas vairs neiederas istabas kopējā stilistikā, un tam ir grūti nepiekrist: mājās esošās un mūsu telpu greznojošās lietas (piemēram, dekoratīvos spilvenus, pārklājus, paklājiņus, skapīšus, dažādus rotājumus vai dekorācijas u. tml.) mainām un atjaunojam daudz biežāk nekā gultu, tāpēc līdzās jaunām interjera detaļām vecā gulta sāk izskatīties kā dinozaurs stikla debesskrāpju kvartālā. Gultas nesaderība ar istabas kopējo stilistiku un morāli novecojušais gultas dizains rada estētisku neapmierinātību un kļūst par iemeslu meklēt jaunu gultu, kas ne tikai lieliski iekļautos kopējā fonā, bet arī dāvātu tik nepieciešamo komfortu un būtu vajadzīgā izmērā.

Omulība guļamistabā bieži vien kļūst par vienu no prioritārajām lietām. Jauka un patīkama atmosfēra guļamistabā ir tas, kas šo telpu atšķir no citām. Atbilstoši stilizēta guļamistaba rada drošības un miera sajūtu, un palīdz aptvert, ka guļam nevis viesistabā, bet unikālā telpā, kas paredzēta tikai mums un mūsu atpūtai. Tieši gulta ir guļamistabas „epicentrs” un pamanāmākā mēbele, kas var palīdzēt radīt ideālu atmosfēru guļamistabā. Radiet patīkamu vidi, kombinējot gultas toni un materiālu struktūru ar istabā dominējošiem toņiem un materiāliem.

LONAS - komforta meistari

Izvēlieties zināmus un uzticamus gultu un matraču ražotājus

Mūsdienu konkurences vidē gultu un matraču piedāvājums ir liels, tāpēc ir svarīgi ņemt vērā ražotāju uzticamību un pieredzi tirgū. Vairs nepietiek tikai apskatīt pašu produktu un aptaustīt to. Ir ne mazums uzņēmumu, kuri, lai samazinātu ražošanas izmaksas, kombinē dažādus materiālus vai izmanto lētus materiālus, taču produkti diemžēl neatbilst visām kvalitātes prasībām un nenodrošina izstrādājumu ilgmūžīgumu. Ja vēlaties būt droši, ka izvēlaties vislabākos izstrādājumus, kas atbilst visām jūsu vēlmēm, izvēlieties tikai uzticamu un tirgū zināmu ražotāju produktus.

LONAS gultas un matrači dāvās to, ko nespēj citi. Unikāla un ekskluzīva Muzikālā LONAS gultu kolekcija ietver to, ko saucam par komfortu, mūziku un universālumu. Šeit ikviens var radīt un no deviņiem iespējamiem izveidot sev pieņemamāko gultas variantu, kas patīk vislabāk. Visu gultu bāzes cenas ir vienādas, komplektācijā papildus var iekļaut guļamistabas stilistikai piemērotas kājas, audumu, dekoratīvos spilvenus vai pat unikāla apgaismojuma risinājumus. Kombinējot atsevišķus gultas komponentus, varēsiet radīt savu sapņu gultu, kas iederēsies jebkurā interjerā. Muzikālā LONAS gultu kolekcija ir universāla un personalizēta, kādu neizdosies atrast nekur citur, savukārt gultu un matraču nevainojamā kvalitāte ļaus izvairīties no plaši izplatītām miega problēmām.

Mūzika ir neatņemama LONAS zīmola daļa. Tā nav nejauša ideja, lai apmierinātu mūzikas cienītāju vajadzības. Šīs sabiedrības vadītājs K. Jakutis nodarbojas ar radošo muzikālo darbību, un mūzika ir kā labs miegs — ļauj relaksēties un atpūsties no ikdienas rūpēm. Gultas iegāde Jums nesagādās nekādas raizes — meistari, kas gādā par komfortu, parūpēsies par gultas piegādi un samontēs to Jūsu mājās, savāks visu pāri palikušo iepakojumu un ļaus Jums baudīt komfortu. Vislabākais ir tas, ka to visu mēs paveiksim bez maksas. Ticam, ka komforts rada patērētājiem paliekošo vērtību, tāpēc tiecamies, lai Jūs ilgi varētu priecāties par jauno gultu, kas ideāli iekļausies Jūsu mājas vidē.

LONAS - komforto meistrai

Radiet omulību bez rūpēm, īstenojiet idejas un izbaudiet ekskluzīvo un atjaunoto LONAS gultu kolekciju jau šodien!

Mūzikas gultu kolekcija Matrači Gulēšanas piederumi