Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet SIA „Lonas Latvija” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu

Gultas

14 400 – vai Jūs ticat, ka tik daudz dažādu kombināciju var izveidot, izmantojot Lonas.lv ražotās gultas, gultas audumus un aksesuārus? Tā tiešām ir! Kombinācijas ir pārsteidzoši daudzveidīgas, tāpēc visas Lonas gultas ir nosauktas vārdos, kas saistās ar mūziku – vienu no variācijām bagātīgākajiem mākslas veidiem: Forte, Piano, Sonata, Solo, Soprano... Uzziniet, cik radoši varat izvēlēties Lonas.lv gultu!

1. Mūsdienīgs dizains atšķirīgām gaumēm – kura no gultām patīk Jums?

Nav šaubu, ka gulta ir guļamistabas centrālais objekts. Ja guļamistabas interjers tiek ierīkots no jauna, tad gulta var būt pirmā mēbele, kurai pieskaņot pārējos elementus. Taču, ja gulta tiek iegādāta pēdējā, tā ir jāpieskaņo esošajam stilam. Lonas.lv gultas galvenokārt atšķiras pēc galvgaļa: ar dekoratīviem kvadrātiem, klasiskām apmalēm, elegantā minimālisma stilā... Izvēlēties savai gaumei un interjeram atbilstošāko!

2. Jāveic izvēle starp 60 veidu gultas audumiem

Vai Jums tuvāki neitrālie toņi, vai drosmīgas un košas krāsas ekstravagantam interjeram? Grūti iztēloties, kā izskatīsies gulta, piemēram, fuksijas rozā vai pludmales smilšu krāsā? Izvēloties preci interneta veikalā, uzpiediet uz interesējošās krāsas un mājaslapa parādīs, kā šī krāsa izskatās gultai. Audumu krāsas un materiāli ir daudzveidīgi, tāpēc izvēle jāizdara bez steigas un rūpīgi apdomājot pirkumu gan no estētiskā viedokļa, gan kopšanas. Lonas.lv gultas iespējams apvilkt ar Easy clean tehnoloģijā ražotu audumu, kas nozīmē, ka dažādus traipus būs vieglāk iztīrīt, izmantojot tikai ūdeni un ziepes.

3. Spilveni komfortam vai skaistumam, vai abiem?

Spilvens ir lielisks aksesuārs, lai interjeru padarītu mājīgāku, krāsaināku. Taču, pirmkārt, spilveni ir paredzēti ērtībām un saldam miegam.

Lonas.lv piedāvā dažādu izmēru un formu spilvenus – sākot no neliela 40x40 cm liela kvadrātiņa līdz garenam cilindram un ērtam muguras spilvenam, ko piestiprina pie gultas galvgaļa. Izvēloties spilvenu, jāatbild uz jautājumu – kādam nolūkam tas tiks izmantots? Miniatūrie spilventiņi ir dekoratīvi, savukārt muguras spilveni piemēroti cilvēkiem, kas pirms miega lasa. Uz plata spilvena draudzīgi nolikt galvas varēs divi, savukārt bērnam būs piemērots mazāks spilvens.

4. Jāizvēlas mēbeles, kas papildinās gultas funkcijas

Lai gultā varētu malkot siltu tēju vai labu vīnu romantiskās noskaņās, parocīgi nolikt telefonu vai grāmatu, noderēs stabils un glīts naktsgaldiņš. Savukārt gultasveļu vai citas mantas būs ērti ievietot pufos ar vāku. Lonas ražo divu veidu pufus – kvadrāta un taisnstūra formā, abos var ne tikai glabāt mantas, bet uz tiem arī apsēsties.

Vai izcili komfortabla un vizuāli skaista gulta ir tas, par ko Jūs sapņojat? Laba gulta izceļas arī ar augstu kvalitāti, izturību, kā arī plašām aksesuāru izvēles iespējām. Ieskatieties Lonas.lv piedāvājumā! Iespējams, kāda no 10 Lonas gultām iederēsies Jūsu guļamistabā.

Mūzikas gultu kolekcija

Tāpat kā mūzikā, arī gultas, aksesuāru un materiālu izvēlē iespējamas dažādas improvizācijas. 14 400 – tieši tik daudz dažādas kombinācijas Jūs iegūsiet, improvizējot ar mūsu piedāvājumu, lai pārvērstu savu guļamistabu jaukā, gaumīgā un unikālā miera oāzē.

66-281

Gulta Boss

No 720,00 €

Basso (itāļu val. – bass) – zema vīriešu balss, kam raksturīgs izteikts, dziļš, parasti samtains tembrs. Gulta Boss radusies, iedvesmojoties no skaistas un baudāmas mūzikas basa izpildījumā, kas gluži vai ieaijā samtainā un mierīgā miegā.

Gultas galvgaļa dizains veidots no lieliem kvadrātiem – tā ir perfekti piemērota savas vērtības zinošiem līderiem, kuriem patīk pēc ikdienas darbiem nodoties patīkamai un mierīgai atpūtai.

67-282

Gulta Forte

No 720,00 €

Forte (itāļu val. – skaļi) – spēcīga, skaļa, ar visu spēku skanoša mūzika. Šīs gultas radīšanas procesā neatņemama darba sastāvdaļa bija izteiksmīga un salīdzinoši skaļa, spēcīga mūzika, kas radījusi iedvesmu gultas dizainam un nosaukumam.

Gultas galvgalis ir izliekts, tomēr klasisks, bez ekscentriskiem akcentiem, viendabīgs – šī gulta ir perfekti piemērota cilvēkiem, kuri mīl spēku un jaudu, tomēr vienlaikus ir arī nelokāmi klasisku vērtību piekritēji.

68-283

Gulta Piano

No 720,00 €

Piano (itāļu val. – klusi) – klusa, mierīga, samtaina muzikālā skaņdarba izpildes maniere. Iedvesma šai gultai nāk no klusas un mierīgas ikvakara mūzikas pirms gulētiešanas – tā nomierina, maigi un saudzīgi ieaijā miegā, atstājot aiz muguras visus dienas notikumus.

Gultas galvgalis ir izliekts, dekorēts ar vertikāliem līnijveida iešuvumiem – gulta ir izcili piemērota miera mikām un cilvēkiem, kuri labprāt dienas piedzīvojumus atstāj ārpus miega telpas.

70-285

Gulta Capriccio

No 720,00 €

Capriccio (itāļu val. – kaprīze) – brīvas formas mūzikas skaņdarbs, kuram ir raksturīgs mainīgs un dzīvs noskaņojums, ārkārtīgi izsmalcināts stils. Lai līdz galam izprastu, cik smalkām un virtuozām Jūsu kaprīzēm ir piemērota mūsu gulta Capriccio, noklausieties Johann K. Mertz skaņdarbu Capriccio, Op. 13, No. 3!

Gultas galvgalis ir dekorēts ar horizontāliem līnijveida iešuvumiem – šī gulta būs perfekti piemērota cilvēkiem ar izcilu un izsmalcinātu gaumi, kuri zina, kas viņiem ir vajadzīgs, arī runājot par miega komfortu.

72-287

Gulta Sonatina

No 720,00 €

Sonatina (itāļu val. – sonatīna) – mazā sonāte, kas ir īsāka un vienkāršāka par klasisko sonāti. Salīdzinot ar Bēthovena Mēnesnīcas sonāti, sonatīna ir kā smalka, mīļa un vilinoša šūpuļdziesmas melodija, kas tā vien vilina laisties miega un sapņu pasaulē.

Gultas galvgalis ir taisns, viegli izvirzīts – šī gulta būs piemērota cilvēkiem, kam patīk kompaktas un smalkas lietas, kā arī minimālisma piekritējiem, kuriem svarīga ir arī kvalitāte.

74-289

Gulta Kantata

No 720,00 €

Kantata (itāļu val. – kantāte) – instrumentāli vokālās, liriskās, episkās drāmas mūzikas skaņdarbs, kurā smalki savītas solistu, koru un orķestru skaņas. Kantāte ir ārkārtīgi grezns un izteiksmīgs skaņdarbs, un tāda ir arī mūsu gulta Kantata.

Gultas galvgalis ir dekorēts ar platām, greznām apmalēm – šī gulta būs teicami piemērota katram, kurš sevī ir kaut nedaudz sajutis augstmaņa gēnu, labprāt bauda elegantu greznību un karalisku sapņu idilli.

75-414

Gulta Soprano

No 720,00 €

Soprano (itāļu val. – soprāns) – augsta sieviešu balss. Šīs gultas dizains ir izsmalcināts un grezns, vienlaikus smalks un maigs – tas radās pavisam viegli un gaisīgi, klausoties skaistus un baudāmus sieviešu vokālos dziedājumus.

Gultas galvgalis ir dekorēts ar nelieliem kvadrātiem, kas gluži kā smalkais un maigais soprāna tembrs gultas dizainu padara izsmalcinātu un piemērotu katra miega gardēža gaumei.

742-2715

Gulta Rondo

No 720,00 €

Tiem, kuri meklē ritmu, esam radījuši gultu ar mīkstām, iešūtām taktīm. Šis noapaļotais galvgalis telpā ienes vieglu rotaļīgumu.

RONDO irskaņdarbs ar greznu formu un skanīgu melodiju, kas radies no franču tautasdziesmām.

743-2717

Gulta Opera

No 720,00 €

Liels, tātad drošs un omulīgs. Šīs gultas galvgali esam paaugstinājuši, lai radītu telpā stabilitātes sajūtu. Ritmiskas, vertikālas iešuves skaita miega stundas. Iešuvju raksta iedvesmas avots ir senie etnogrāfiskie audumi.

OPERA ir liela apjoma, vairāku daļu mākslas darbs, kurā piedalās orķestris un solisti.

Jūsu ērtībām preci piegādājam uz mājām
Mūsu speciālisti palīdzēs salikt gultu