-15%

Bērnu gulta DOBILAS

No 895,00€
Audumi
Izmērs
Trīskrāsu matraču kolekcija
Klasiskā matraču kolekcija
Bērnu matrači
Virsmatrači
Aksesuāri un piederumi
Dekoratīvie spilveni
760,75€
895,00€
Bērnu gulta DOBILAS
760,75€
Piegāde - 24 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 76.08 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Universāla dizaina gulta bērnam vai pusaudzim

Bērni ātri aug un pēkšņi kļūst par prasīgiem jauniešiem. Lai ik pēc dažiem gadiem nevajadzētu izgatavot jaunu gultu, mēs izgatavojām gultu minimālisma stilā. Tā pārvar laiku un iederas dažādu stilu istabās, tāpēc tā saglabājas no bērnības līdz pieaugušo vecumam.

Gultai ir arī glabāšanas nodalījums, kas palīdz uzturēt istabu kārtībā vai arī radīs vairāk vietas jūsu iecienītākajām nodarbēm. Gulta ir arī rūpīgi apvilkta ar audumu visos stūros, lai nodrošinātu drošību un radītu patīkamu vietu rotaļām vai grāmatu lasīšanai.

  MDF paneļi ar paaugstinātu izturību

  Minimālistisks dizains ļauj gultu lietot gadiem ilgi

  Kvalitatīvs pacelšanas mehānisms ērtai piekļuvei gultas veļas kastei

  Gulta tiek izgatavota ražotnē personīgi jums

Informācija

Piegāde un montāža
Ārējie izmēri
Garantija

Lai meži zaļotu

Jūsu gulta nākamajā pavasarī iesakņosies par kociņu. Par katru iegādātu gultu iestādīsim pa kokam LONAS mežā.

Skatīt vairāk: Saglabāt mežus zaļus: LONAS iestādīs koku par katru gultu, ko iegādāsies klienti Baltijā >

Pārdomāta gultas veļas kaste un kārtība istabā

Ja nepieciešams negaidīti uzņemt viesus, gultas veļas kaste var palīdzēt noslēpt haosu. Tās apakšdaļā ir ventilācijas atveres, kas veicina gaisa cirkulāciju, tāpēc ne jūsu mantas, ne matracis nesasmok.

Gultas rāmja iekšējie izmēri ir nedaudz palielināti (līdz 1 cm platumā un līdz 3 cm garumā), lai atvieglotu gultas saklāšanu vai pacelšanas auklas atrašanu kājgalī.

Gultas konstrukcija izturēs arī gultas aplenkumu

Papildu kilogrami, bērni, suns un kaķis: lielāks svars šai gultai nav izaicinājums. Tā ir izgatavota no izturīga MDF, un tās stūri divās vietās ir savienoti ar metāla savienojumu. Tas ir par vienu vairāk, nekā nepieciešams.

Redeles nodrošina, ka matracis neiegrimst spraugās un ilgi saglabā pareizo formu. Tās ir izgatavotas no elastīgām un izturīgām 30 lamelēm, kas ir 35 mm platas un 8 mm biezas. Tas piešķir gultai izturību un ļauj to izmantot ar visu veidu matračiem.

Katrs pasūtījums tiek apstrādāts individuāli

Patiesībā klienta vārds un uzvārds pavada katru soli. Mēs uzskatām, ka šādi mēs saglabājam saikni ar cilvēku un kļūstam personīgi atbildīgi par visaugstāko kvalitāti.

Gan gultas, gan matrači lielākoties tiek ražoti ar rokām. Tādējādi tiek nodrošināts, ka katra šuve iekļaujas savā vietā un katra detaļa kalpo gadiem ilgi. Pirms iepakošanas nosūtīšanai gultas tiek samontētas un pārbaudīta to konstrukcija, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat nevainojamas kvalitātes gultu.

Audumi un aksesuāri guļamistabas harmonijai

Gultas audumus ir ļoti viegli tīrīt, un daži no tiem ir izturīgi pret mājdzīvnieku nagiem. Turklāt tie tiek pārbaudīti ar Martindeila nodiluma, krāsas izbalēšanas un lobīšanās testiem. Izvēlieties no austiem, velūra, buklē un citiem audumiem ar baltiešu vai ekskluzīviem rakstiem.

Dekoratīvie spilveni, mājīgi pufi, funkcionāli naktsskapīši, papildu apgaismojuma sistēmas - aksesuārus, kas bieži vien ir pārklāti ar to pašu audumu, var viegli pieskaņot jūsu gultai.

Līdzīgi produkti