Kāpēc ir vērts izvēlēties virsmatračus?

Kāpēc ir vērts izvēlēties virsmatračus?

Vai domājat, kā varētu uzlabot savu miegu? Iegādājāties matraci, bet pēc pāris naktīm sapratāt, ka tas ir pārāk mīksts vai pārāk ciets? Visu var vērst par labu kvalitatīvs un piemērots virsmatracis. Ir daudz iemeslu, kāpēc izvēlēties virsmatraci, un tikai jūs pats vislabāk varat noteikt īsto iemeslu, taču palūkosimies, kad ir piemērotākais laiks izvēlēties jaunu virsmatraci un kā gūt nepieciešamo komfortu un kāroto atpūtu...

LONAS - Antčiužinis

Jauns virsmatracis atrisinās jūsu miega problēmas

Pēc cietāka sastāva (porolona, viskoelastāna, lateksa) virsmatračiem ir liels pieprasījums, un tam ir vairāki iemesli. Patērētāji sapratuši, ka, lai nodrošinātu matracim vai dīvānam pietrūkstošās balsta īpašības, patiesībā vajag pavisam maz. Cieta virsmatrača iegāde ir lielisks un praktisks risinājums, kas palīdzēs uzlabot miega kvalitāti tiem, kas cieš no jostasvietas, muguras, kakla sāpēm un ne tikai. Virsmatraču tirdzniecības vietās bieži dzirdams jautājums: kā virsmatrača cietība ir saistīta ar miega kvalitāti vai kādas cietības virsmatraci izvēlēties? Šeit ir vērts zināt dažas svarīgas lietas, kas palīdzēs jums izvēlēties piemērotu virsmatraci un atkal sajust rīta enerģijas pieplūdumu pēc dziļa un salda nakts miega.

Viskoelastāna virsmatrači

Šie virsmatrači lieliski pielāgosies katra individuālajām vajadzībām. Viskoelastāns nav nedz pārāk mīksts, nedz pārāk ciets, tas lieliski pielāgosies ķermeņa formām – vietās, uz kurām spiediens ir lielāks, matracis iegrims, bet vietās ar mazāku spiedienu izvirzīsies, šādā veidā nodrošinot ideālu svara sadalījumu un mugurkaula stāvokli. Viskolealstāna virsmatračus ieteicams izvēlēties cilvēkiem ar mugurkaula problēmām un tiem, kam patīk gulēt uz vidējas cietības virsmas.

Porolona virsmatrači

Tāpat kā lateksa virsmatracis, arī porolons nodrošina pienācīgu atbalstu ķermenim un ir pietiekami stingrs. Izvēloties pienācīga parolona blīvuma virsmatraci, varēsiet baudīt tieši jums piemērotu ķermeņa atbalstu un komfortu. Ja vēlaties justies gluži kā guļot uz mākoņa, izvēlieties mīkstāku virsmatraci. Ja meklējat stingru virsmu, kam būtu ortopēdiskas īpašības un kas palīdzētu mazinātu ķermeņa sāpes, tad jāizvēlas cietāks virsmatracis. Porolons arī lieliski absorbē kustības, tāpēc nejutīsiet blakus gulošā cilvēka kustības, kam arī ir liela nozīme nepārtraukta miega nodrošināšanai.

Lateksa virsmatrači

Lateksa virsmatrači izceļas ar stingru atbalstu un labu ķermeņa svara sadalījumu, tāpēc nodrošina pareizu mugurkaula pozīciju miega laikā. Virsmatrači izgatavoti no lateksa un ir cietāki par viskoelastāna virsmatračiem, kā arī tiem nav specifiskās jaunas preces smaržas. Ar šāda virsmatrača palīdzību ievērojami uzlabosiet miega komfortu, likvidēsiet vecā matrača vai dīvāna izgulētos iedobumus un atkal varēsiet priecāties par brīnišķīgu atpūtu.

LONAS - Antčiužinis

Stings virsmatracis parasti ir biezāks un ar lielāku materiāla blīvumu. Jo blīvāks virsmatrača materiāls, jo ilgmūžīgāks būs virsmatracis. Stingrāki virsmatrači arī izceļas ar lielāku svaru, taču nesteidzieties pirkt viscietāko virsmatraci. Ļoti svarīgi pievērst uzmanību ne tikai materiāla blīvumam, cietībai un virsmatrača biezumam, bet arī sajūtai, guļot uz virsmatrača, tāpēc noteikti to izmēģiniet.

Cilvēki, kam patīk gulēt uz sāniem, un tie, kam ir locītavu problēmas, nejutīsies ērti, guļot uz cieta matrača, jo pārāk ciets matracis neļaus atslābināties muskuļiem, un rezultātā jutīsieties noguris un neatpūties. Tāpēc ņemiet vērā, vai jūs nemoka locītavu sāpes un vai mēdzat gulēt uz muguras vai vēdera.

LONAS Virsmatrači

Virsmatracis MEMOSPACE 7 Virsmatracis MEMOSPACE 5 Virsmatracis LONO-TEC II Virsmatracis LONO-TEC I