Kas ir būtiski labas atpūtas nodrošināšanai

Kas ir būtiski labas atpūtas nodrošināšanai

Bieži tiek konstatēts, ka cilvēks ne vienmēr ir spējīgs pienācīgi un racionāli izvēlēties apstākļus, kas ir saistīti ar miega kvalitāti. Daudzi no mums, sajūtot slikta miega sekas, vēršas pie dažādiem miega speciālistiem, steidzas veikt dārgas miega traucējumu diagnosticēšanas procedūras, sāk lietot zāles, vēršas pie ģimenes ārsta. Un tikai nedaudzi pamana, ka problēma slēpjas pavisam tuvu, tepat zem mums.

LONAS - Virsmatrači

Daudzus gadus guļot uz tā paša matrača vai dīvāna, tiek zaudētas pamata atbalsta īpašības, kas ir būtiskas labas atpūtas nodrošināšanai. Guļot vienā un tajā pašā ierastajā pozā, tiek nospiesti tie paši balsta punkti, kas nolietojas daudz ātrāk par citām vietām. Rezultātā matracī vai dīvānā rodas iespiedumi un nelīdzenumi, notiek guļvietas pamata deformācija. Problēma ir tā, ka šis process notiek diezgan lēni, t. i., mums nemanot, un mūsu ķermenis pielāgojas virsmai, kas laika gaitā ir deformējusies. Rezultātā pierodam gulēt uz nelīdzenas, izgulētas virsmas, to pat nepamanot, bet zaudēto atbalstu sāk kompensēt mūsu muskuļi, locītavas un mugurkauls.

LONAS - Virsmatrači

Virsmatrači ir paredzēti ne tikai, lai nodrošinātu atbilstošu atbalstu ķermenim miega laikā. Kvalitatīvi un labi virsmatrači kalpos arī citās miega jomās. Tālāk piedāvājam trīs pazīmes, kas liecina, ka jums nepieciešams jauns virsmatracis:

Muguras sāpe

Ja konstatējat, ka neskaidru iemeslu dēļ ir sākušās muguras sāpes, tās parādās arvien biežāk un ir jūtamas, pamostoties no rīta, tā ir zīme, ka jūsu matracis vai dīvāns vairs nepilda atbalsta funkcijas un nav piemērota gulēšanai. Izgulētie matrači nenodrošina pietiekamu spiedienu, tāpēc mugurkauls miega laikā ieņem nepareizu stāvokli. Cietāks virsmatracis radīs nepieciešamo ķermeņa atbalstu un atjaunos jūsu vecās guļvietas zaudētās atbalsta īpašības.

Vecas gultas pamatnes nelīdzenum

Arī nelīdzenumi jūsu vecās gultas virsmā ir nolietojuma pazīme. Gan virsmatrača, gan auduma dīvāna virsma laika gaitā sagrumbojas, kļūst viļņaina, tas var notikt arī iekšējo materiālu deformācijas dēļ. Parasti dīvāna vai matrača iekšpusē rodoties iespiedumiem, virsējais slānis zaudē atbalstu, tāpēc sagrumbojas. Lai nevajadzētu nomainīt veco matraci vai dīvangultu, nekavējoties iegādājieties virsmatraci, kas veiksmīgi aizpildīs izveidojušos nelīdzenumus un atjaunos ierasto pamatnes formu.

Slikta pašsajūta

Guļot pat pietiekami daudz stundu, tomēr jūtat nogurumu? Visdrīzāk, vainīgs ir jūsu vecais, izgulētais matracis vai dīvāns. Ja konstatējat, ka pat vairāku nedēļu laikā neesat spējis pienācīgi izgulēties un atpūsties, nopietni apsveriet jauna virsmatrača iegādi.

LONAS - Antčiužiniai

Šis tehnoloģiski attīstītais izstrādājums var atjaunot jūsu dziļo un mierīgo miegu. Vienkārši izvēlieties atbilstošu virsmatrača izmēru, biezumu un cietību un sagaidiet možu, enerģisku un jēgpilnu rītu!

LONAS Virsmatrači

Virsmatracis MEMOSPACE 7 Virsmatracis MEMOSPACE 5 Virsmatracis LONO-TEC II Virsmatracis LONO-TEC I