Miega pārdevēju akadēmija

Jāmācās

Mūsdienu pasaule mainās ļoti strauji. Un mums, šīs dinamiskās pasaules iedzīvotājiem, nākas paspēt iet soli solī ar pārmaiņām. Gandrīz katru dienu jāatklāj, jāsaprot vai jāiemācās kaut kas jauns, jāiepazīstas ar modernākajām tehnoloģijām, jāatklāj inovatīvākās metodes un jāmēģina tās pielāgot sadzīvei. bet biežāk – vienkārši jānoorientējas informācijas plūsmā un jāspēj atlasīt to, kas ir vajadzīgākais un lietderīgākais.

Pastāvīgās un straujās pasaules izmaiņas piemēri tālu nav jāmeklē – pietiek tikai palūkoties uz uzņēmuma "Vita Baltic International" gandrīz divas desmitgades noieto ceļu. Šajā laikā ražošana no viena standarta porolona sākuma izauga līdz piecdesmit dažādiem porolona veidiem šodien. Šis process nekad neapstājas – uzņēmuma laboratorijā, kur dzimst jaunie porolona veidi, radošā un pētnieciskā darbība notiek katru dienu, un nav zināms, ar ko uzņēmuma speciālisti rīt atkal pārsteigs porolona pasauli.

"Ražojam 50 porolona veidus. Porolons var būt vienkāršs, augstas elastības, viskoelastāns, laminēts, neuzturošs degšanu. Ar dažādu svaru un blīvumu. Cilvēki bieži vien domā, ka ciets = smags. Patiesībā var būt mīksts, bet smags. Vai ciets un viegls. Bet svarīgākais, ka viens porolons ir piemērots sūkļiem, bet cits matračiem, bet vēl cits mēbeļu ražotājiem," – stāsta "Vita Baltic International" pārdošanas vadītājs Renats Degulis. Izglītojošā darbība, pirmkārt, veltīta, lai palīdzētu noorientēties porolona daudzveidībā gan biznesa partnerim, kas pērk no "Vita Baltic International" porolona sagataves, gan patērētājam, kas iegādājas jau gala produktu: matraci, spilvenu vai ko citu. Vēl viens svarīgs iemesls – vēlme būt atvērtiem sabiedrībai un iepazīstināt ar savu darbību.

Izglītojoša darbība

Apmācības UAB "Lonas" darbiniekiem – viena no daudzām izglītojošām "Vita Baltic International" iniciatīvām, ar kurām partnerus un sabiedrību iepazīstina ar porolona daudzveidību, īpašībām un izmantošanas iespējām.

Miega pārdevēju apmācībās piedalījās 100 cilvēku. Trīs dienas matraču un guļamistabu mēbeļu pārdevēji iedziļinājās porolona īpašībās un pielāgošanas iespējās, apskatīja rūpnīcu, iepazinās ar ražošanas procesiem. Pēc dalībnieku teiktā, konsultācijas bija noderīgas, bet zināšanas nepieciešamas un tiks piemērotas ikdienas darbā. Turklāt, ir gūts daudz iespaidu un labu emociju, laiks pavadīts ne tikai noderīgi, bet arī interesanti.

Uzņēmumā vēl bez apmācībām bieži tiek organizētas arī mācību ekskursijas pa rūpnīcu skolēniem, studentiem un vietējai sabiedrībai. Tiek gatavoti izglītojoši raksti plašai sabiedrībai, īstenota dažāda cita veida darbība. Maijā parakstīts sadarbības līgums ar Alītas Adolfa Ramanauska-Vanaga ģimnāziju, kurā no septembra durvis vērs vaļā Alītas jauno ķīmiķu skola un tiks iedzīvināta apdāvināto skolēnu izglītības programma.

Tiek plānota konference

Šobrīd "Vita Baltic International" nobriedina vēl vienu ideju – noorganizēt mēbeļnieku konferenci.

Porolons ir viena no galvenajām mēbeļu sastāvdaļām, tāpēc plašāka iepazīšanās ar to būtu noderīga gan mēbeļu ražotājiem, gan pārdevējiem, gan mēbeļu lietotājam.

"Dažādu īpašību, piemēram, blīvuma, porolons atšķiras gan pēc kvalitātes, gan pēc sajūtām, gan pēc cenas. Tomēr svarīgākais – ka atšķiras pielietojums. Viens būs piemērots sūkļu izgatavošanai, bet cits – mēbelei. Turklāt, liela daļa Lietuvā pārdodamo mēbeļu ir izgatavotas no mūsu porolona" – šādas konferences nepieciešamību komentē uzņēmuma pārdošanas vadītājs R. Degulis.

Vēlamies, lai konference notiktu jau šajā rudenī, taču priekšā ir vēl daudz sagatavošanās darbu. Ja plānus izdosies iedzīvināt, informācija par konferenci tiks publicēta uzņēmuma interneta vietnē.