Sega ALPAKA PLIUS

No 169,00€

Alpakas vilna ir vairākas reizes siltāka nekā aitas vilna, tāpēc pat neliels tās slānis sasilda ķermeni. Šajā segā tā ir pat 400 g/m2 . Šī sega ļauj mums naktī atvērt logu pat ziemā - kad vide ir vēsa un ķermenis silts, mēs vislabāk atpūšamies. Apvienojiet šo segu ar ALPAKA spilvenu, lai radītu vienmērīgu mikroklimatu visā ķermenī.

  Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Alpakas vilna ir silta un elpojoša

  Nav aitas vilnas smaržas.

  Viegla apkope, laba gaisa caurlaidība

Piezīme: jauni izstrādājumi, kas tikko izņemti no iepakojuma vai tiek lietoti mitrās telpās, var izdalīt vāju vilnas smaržu.

Izmērs
169,00€
Sega ALPAKA PLIUS
169,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 16.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Organiskās kokvilnas un alpakas vilnas duets dziļam miegam un gaišiem rītiem

Organiskās kokvilnas virsējais audums

Kokvilna ir ļoti izturīga pret nodilumu, tāpēc tā ir klasiska izvēle ne tikai apģērbiem, bet arī gultas veļai. Visur, kur nepieciešams uzticams un ilgmūžīgs audums, kokvilna ir risinājums. Turklāt tā rada īpaši patīkamu pieskāriena sajūtu ādai.

Silts alpakas vilnas pildījums

Alpakas ir iemācījušās dzīvot vidē ar lielām temperatūras atšķirībām. To apmatojums veido mikroskopiskas gaisa kabatas, kas palīdz uzturēt ideālu ķermeņa temperatūru neatkarīgi no ārējiem apstākļiem. To vilna nesaplok, tāpēc tā ir trīs reizes izturīgāka nekā aitas vilna. Tā nesatur lanolīnu un ir piemērota cilvēkiem, kas ir jutīgi pret alerģijām un smakām. Patiesībā šim materiālam būtu grūti atrast kādu trūkumu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

 Iespējama ķīmiskā tīrīšana

 Nevar mazgāt

 Nevar balināt

 Nevar žāvēt veļas žāvētājā

 Nevar gludināt

Produkta kopšanas ieteikumi >

Līdzīgi produkti