-15%

Sega VASARA

No 80,00€

Vai zinājāt, ka guļot izdalās serotonīna hormons, kas atslābina, un melatonīna hormons, kas sagatavo organismu miegam? Tieši tāpēc pat karstā naktī gribas gulēt zem mājīgas segas. Siltajam gadalaikam esam radījuši VASARAS segu, kas neļaus jums sakarst un iemidzinās jūs vieglos sapņos. Šī sega ļauj ādai elpot, ir plāna un viegla. Ja jūsu guļamistabā ir silts visu gadu, šī sega ir ideāli piemērota visiem gadalaikiem.

  Kokvilna ļauj ādai elpot

  Sega labi uzsūc mitrumu

  Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Viegla kopšana, mazgājot 40°C temperatūrā

Izmērs
68,00€
80,00€
Sega VASARA
68,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

100% kokvilna dziļam miegam un gaišiem rītiem

Kokvilnas virsējais audums

Kokvilna ir ļoti izturīga pret nodilumu, tāpēc tā ir klasiska izvēle ne tikai apģērbiem, bet arī gultas veļai. Visur, kur nepieciešams uzticams un ilgmūžīgs audums, kokvilna ir risinājums. Turklāt tā rada īpaši patīkamu pieskāriena sajūtu ādai.

Kokvilnas pildviela

Kokvilnas šķiedras ir dobas. Tāpēc par kokvilnas šķiedrām saka, ka tās "elpo". Tāpat kā sūnas, tā spēj absorbēt ļoti lielu daudzumu mitruma, kas neļauj sviedriem palikt uz ādas un ļauj ķermenim justies svaigi visu nakti. Turklāt kokvilnai ir īpaši patīkama saskares sajūta ar ādu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Līdzīgi produkti