Sega TENCEL

No 79,00€

Ļoti, ļoti mīksta un maiga. TENCEL sega sniedz mājīgumu un nomierina, lai nakts miegs būtu mierīgs. To nodrošina TENCEL™ liocela šķiedra, kas ir ārkārtīgi pūkaina un gluda. Tā ir vēl elpojošāka nekā kokvilna un īpaši labi uzsūc mitrumu. Kopā ar kapoka šķiedru, ko esam pievienojuši pildījumam, šie materiāli rada īpašu ķermeņa komfortu visas nakts garumā.

  Segas pildījums ir blīvs un silts

  TENCEL™ liocela materiāls ļauj ādai elpot

  Kapoka šķiedra nodrošina ķermeņa termoregulāciju

  Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Mazgājams līdz 40°C temperatūrā

Izmērs
119,00€
Izpārdots
Sega TENCEL
119,00€
Izpārdots
Piegāde - 16 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 11.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

TENCEL™ liocela un kapoka duets dziļam miegam un viegliem rītiem

Mīksts TENCEL™ liocela virsējais audums

TENCEL™ ir ļoti līdzīgs linam, jo tas ir higiēnisks, viegli kopjams un uzsūc, iztvaiko daudz vairāk mitruma nekā kokvilna. Tas ir videi draudzīgs materiāls, ko ražo, vācot koksni no stingri kontrolētiem mežiem, kuros tiek stādīti jauni koki, lai aizstātu nocirstos.

Pūkains un silts pildījums

90% TENCEL™ liocela un 10% kapoka šķiedra. Šī ir jūsu recepte saldākam miegam. Liocels absorbē ķermeņa mitrumu un ļauj justies svaigi. Savukārt kapoka šķiedra uzlabo termoregulācijas īpašības un piešķir segai īpašu pūkainību. No kapoka izgatavoti izstrādājumi ir piemēroti alerģiskiem cilvēkiem un cilvēkiem ar paaugstinātu jutību: koku audzēšanā un šķiedras novākšanā netiek izmantotas ķīmiskās vielas..

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

Mazgāt veļas mašīnā 40 °C temperatūrā maigā ciklā

Žāvēt veļas žāvētājā zemā temperatūrā (•)

Nevar balināt

Nevar gludināt

Nevar tīrīt ķīmiskajā tīrītavā

Produkta kopšanas ieteikumi >

Līdzīgi produkti