Spilvens DESIRE SOLID

No 39,00€

Ūdens putnu spalvas un dūnas ir senākais materiāls, ko izmanto spilvenu pildīšanai. Labs nakts miegs uz šādiem spilveniem neļauj tos aizmirst. Tie miega laikā rada ideālu mikroklimatu, taupot organisma enerģiju un ļaujot iemigt dziļā miegā. Šis spilvens, kas izgatavots no 30% dūnām un 70% spalvām, ir nedaudz stingrāks nekā DESIRE spilvens, taču lielais dūnu īpatsvars neļauj tam saplakt un nodrošina izturību.

Spalvu un dūnu pildījums ir mīksts un viegls

Spilvens novērš mētāšanos un grozīšanos, kā arī ietaupa jūsu enerģiju miega laikā

Viegli kopjams un ilgmūžīgs

Mazgājams līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
39,00€
Spilvens DESIRE SOLID
39,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Pufīgs spilvens dziļam miegam un gaišam rītam

Dūnu un spalvu necaurlaidīgs virsējais audums

Ļoti blīvs un mīksts. Spilvenu virsējais audums ir izgatavots no impīlija auduma, kas ir dūnu un spalvu necaurlaidīgs. Tas sastāv no 100% īpaši augstas kvalitātes kokvilnas. Audums ir sertificēts Oeko-Tex® Standard 100 un ir piemērots pat zīdaiņiem.

Pufīgs spalvu un dūnu pildījums

Runā, ka, jo vairāk dūnu, jo labāks spilvens. Šis spilvens satur 30% dūnas un 70% spalvas. Šī kombinācija ļauj jums iegūt dūnu spilvenu debesu īpašības par zemāku cenu. Spalvas piešķir spilvenam stingrību, savukārt dūnas, iespiežoties starp spalvām, neļauj tām saplakt, mīkstina spilvenu un rada ideālu mikroklimatu ķermenim.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

 Mazgāt veļas mašīnā 60 °C maigā ciklā

 Var žāvēt veļas žāvētājā maigā ciklā  

 Iespējama ķīmiskā tīrīšana  

 Nevar balināt

 Nevar gludināt


Produkta kopšanas ieteikumi >

Līdzīgi produkti