-15%

Spilvens AMBITION

No 19,00€

Tas ir viegls antialerģisks spilvens. Tas ir pildīts ar elpojošām, elastīgām un pufīgām PES bumbiņām. Spilveni, kas pildīti ar poliestera bumbiņām, ātrāk atgūst savu formu un ir izturīgi. To var arī mazgāt augstā temperatūrā, kas iznīcina visas baktērijas.

PES bumbiņas padara spilvenu pufīgu un vieglu

Elpojošs spilvens

Viegli kopjams un ilgmūžīgs

Piemērots jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

Mazgājams līdz 60°C temperatūrā

Izmērs
16,15€
19,00€
Spilvens AMBITION
16,15€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Laika gaitā pārbaudīts sastāvs dziļam miegam un viegliem rītiem

Pildījuma necaurlaidīgs virsējais audums

Ļoti blīvs un mīksts. Spilvenu virsējais audums ir izgatavots no impīlija auduma, kas ir PES šķiedras necaurlaidīgs. Tas sastāv no 100% īpaši augstas kvalitātes kokvilnas. Audums ir sertificēts Oeko-Tex® Standard 100 un ir piemērots pat zīdaiņiem.

Pufīgs PES šķiedras bumbiņu pildījums

Mēs kliedējam mītu, ka sintētiskās šķiedras neļauj ādai elpot. Šajā poliestera šķiedrā katrs matiņš ir dobs, tāpēc tā ir elpojoša. Tas ļauj uzsūkt un iztvaikot lieko mitrumu. Šīs īpašības ir līdzīgas dabiskajām šķiedrām. Turklāt īpašs silikona pārklājums uz šķiedrām piešķir tām pūkainu sajūtu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Līdzīgi produkti