-15%

Sega LINAS

No 99,00€

Šī vieglā vasaras sega ar lina šķiedru ir ideāli piemērota siltām guļamistabām ne tikai siltajā sezonā. Linam piemīt termoregulējošas īpašības, tāpēc naktī jūs nepārkarsīsiet. Kopā ar kokvilnas saturu sega lieliski absorbē un iztvaiko mitrumu karstajās naktīs, kad vairāk svīst. Starp citu, viena no lina īpašībām ir novērst baktēriju vairošanos. Tāpēc šī sega paliks svaiga un neizdalīs nepatīkamas smakas.

  Līdz 60% lina šķiedras, kam piemīt unikālas īpašības

  Kokvilna ļauj ādai elpot

  Sega labi uzsūc un iztvaiko mitrumu

  Piemērota jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Viegla kopšana, mazgājot 40°C temperatūrā

Izmērs
84,15€
99,00€
Sega LINAS
84,15€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 8.42 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Lina un kokvilnas duets dziļam miegam un viegliem rītiem

Kokvilnas virsējais audums

Kokvilna ir ļoti izturīga pret nodilumu, tāpēc tā ir klasiska izvēle ne tikai apģērbiem, bet arī gultas veļai. Visur, kur nepieciešams uzticams un ilgmūžīgs audums, kokvilna ir risinājums. Turklāt tā rada īpaši patīkamu pieskāriena sajūtu ādai.

Lina un kokvilnas pildījums

Lins ir senākā zināmā šķiedra pasaulē, un mūsdienās to arvien vairāk novērtē gaisa caurlaidības, termoregulācijas, hipoalerģisko, antiseptisko un antibakteriālo īpašību dēļ. Savukārt kokvilnas šķiedras ir dobas. Tāpēc par kokvilnas šķiedrām saka, ka tās "elpo". Tāpat kā sūnas, tā spēj absorbēt ļoti lielu daudzumu mitruma, kas neļauj sviedriem nosēsties uz ādas un ļauj ķermenim justies svaigam visu nakti. Turklāt tā rada īpaši patīkamu pieskāriena sajūtu ādai.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.