-15%

Sega SILK

No 179,00€

Pateicoties dabiskajam sastāvam, sega SILK ir ļoti gaisa caurlaidīga, tādēļ visos gadalaikos gulēsiet mierīgi: kad būs vēsi – tā sasildīs, kad būs tveicīgi – neļaus pārkarst un ātri iztvaicēs uzkrājušos mitrumu. Šīs segas pildījumam esam izmantojuši tikai Tussah savvaļas zīdtauriņu zīdu, kas ir izturīgāks nekā pieradināto zīdtauriņu. Zīdu esam ievilkuši Tencel audumā, kurš ir ļoti mīksts un maigs. Sega SILK ir hipoalerģiska, tādēļ būs piemērota pat tiem, kam ir jutīga āda.Segas pildījums ir blīvs un silts

  Sega ir ļoti ļoti mīksta

  Virsma Tencel audums ļauj ādai elpot

  Savvaļas zīdtārpiņa šķiedra saglabās siltumu, bet neļaus pārkarst

  Piemērota jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem

  Mazgāt tikai ar rokām

Izmērs
152,15€
179,00€
Sega SILK
152,15€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 15.22 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Piegāde
Izmēri
Sastāvdaļas
Garantija

Tencel un Tussah zīda duets dziļam miegam un gaišiem rītiem

Mīksts Tencel audums

Tencels pēc savām īpašībām ir ļoti līdzīgs linam - tas ir higiēnisks, viegli kopjams un uzsūc un iztvaiko daudz vairāk mitruma nekā kokvilna. Tas ir videi draudzīgs materiāls, ko ražo, vācot koksni no stingri kontrolētiem mežiem, kuros tiek stādīti jauni koki, lai aizstātu nocirstos.

Savvaļas zīdtārpiņu zīds

100% Tussah zīda pildījums ir recepte saldākam miegam. Tencel audums uzsūc ķermeņa mitrumu un ļauj justies svaigi. Savukārt Tussah zīds uzlabo termoregulācijas īpašības un piešķir segai īpašu maigumu un vieglumu.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi

Kopš 1993. gada mēs savus izstrādājumus līdz pēdējai šuvei darinām ar rokām. Nav cita veida, kā nodrošināt augstu kvalitāti.

Šūšana ar rokām nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iziršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt.

Veselībai drošs produkts, kas atrodas vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Tie nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdu, smagos metālus vai aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Noderīgi

Mazgāt tikai ar rokām, neizgriezt veļas mašīnā. Mazgājot segu pirmo reizi, tā obligāti jāizmazgā 2 reizes: pēc pirmās mazgāšanas nežāvēt un tūlīt pat mazgāt otrreiz.

Produkta kopšanas ieteikumi >