Pleds STONE

No 65,00€

Šis izturīgais kokvilnas pleds ar savu minimālisma stila dizainu būs gan stilīga detaļa mājas interjerā, gan iecienīts pleds vakaros, ko pavadīsiet dabā vai pie jūras. Mēs esam radījuši šo pledu tiem, kam pietrūkst viegla un mājīgā pieskāriena un tās labās sajūtas iekšienē, kad pienāk īstais brīdis: es esmu iegādājies ilgtspējīgu produktu.

  Videi draudzīgs pleds

  Viegls un mīksts

  Ar bārkstīm

Izmērs
65,00€
Pleds STONE
65,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmērs
Sastāvs
Garantija

Maigais skujiņas raksts

Šis pleds ir austs skujiņas rakstā - lai priecētu acis un būtu patīkams pieskārienam. Vienkrāsainais pleds ar skujiņas rakstu, kas redzams tikai tuvumā, glabā noslēpumus un ļauj jums mierīgi izbaudīt mirkli.

Izturīgs duets: kokvilnas labākās īpašības un poliestera izturība

Šī audumu kombinācija nodrošina pledu izturību, mīkstumu un ilgmūžību. Kokvilna ir vispopulārākā tekstilšķiedra, jo tā ir mīksta ādai un elpojoša. Kokvilnā ieaustā poliestera šķiedra stiprina izstrādājumus un ļauj tiem ilgi kalpot.

Vistuvāk jūsu ādai - videi draudzīgs produkts

Mēs esam izmantojuši 70% otrreizēji pārstrādātas kokvilnas, kas ir sertificēta GRS (Global Recycle Standard). Šis sertifikāts nodrošina, ka izstrādājumā izmantoti pārstrādāti materiāli, kas ir videi draudzīgi un lietošanai droši.

Noderīgi

Žāvēt veļas žāvētājā zemā temperatūrā (•)

Iespējama ķīmiskā tīrīšana

Nevar mazgāt

Nevar balināt

Nevar gludināt


Produkta kopšanas ieteikumi >