Gultas veļas komplekts TIROLO

No 99,00€

Šis kalnu ezera ūdens tonī ieturētais gultas veļas komplekts ir paredzēts jums, ja vēlaties nomierināties un ienest savā interjerā koncentrēšanās sajūtu.

  Ilgnoturīgas krāsas

  Mīksti un maigi audumi

  Audums ar spīdumu

  Segas pārvalks ar slēptu rāvējslēdzēju tajā pašā krāsā

  Oksfordas stila spilvendrānas ar 3 cm maliņu

  Izturīgs iepakojums, ko var izmantot kā maisiņu

Izmērs
99,00€
Gultas veļas komplekts TIROLO
99,00€
Piegāde - 2 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Vienvietīgs gultas veļas komplekts
Divvietīgs gultas veļas komplekts
Sastāvs
Garantija

Katras valsts meistari, kas dara to, ko prot vislabāk

Šī garšķiedru kokvilna, kas pazīstama arī kā Ēģiptes kokvilna, ir atzīta par labāko kokvilnu pasaulē. Itāļu meistari no šīs kokvilnas ir izveidojuši kokvilnas satīnu - ārkārtīgi vieglu un izturīgu audumu, kura blīvums ir TC300. Gultas veļu ir izgatavojuši rūpīgi Lietuvas šuvēji.

Tagad mēs to nododam jūsu rokās un jūsu mājās, kur tā kalpos jums gadiem ilgi.

Dizains, kas paceļ jūsu guļamistabu pāri ikdienai

Ar gludu, spīdīgu virsmu un bagātīgām, piesātinātām krāsām, un klasisku Oksfordas stila spilvendrānas piegriezumu ļaujiet acīm un ķermenim baudīt smalku greznību.

Šim audumam ir izvēlētas tikai augstākās klases krāsvielas, kas ir noturīgas pret izbalēšanu, tāpēc tas pat pēc vairākiem gadiem saglabā pasakaini piesātinātas krāsas. Turklāt gultas veļas audumos izmantota „butter finishing“ tehnoloģija, kas tiem piešķir zīdainu spīdumu.

Ilgtspējīgs un noderīgs iepakojums

Mēs domājām par ilgtspēju: iepakojuma maisiņiem izvēlējāmies tos pašus audumus, ko izmantojam gultas veļai. Šādā veidā esam atbrīvojušies no liekas plastmasas un lietderīgi izmantojuši audumu atgriezumus. Turklāt maisiņus var izmantot atkal un atkal - tas ir ērti ceļojot vai pēc mazgāšanas glīti novietojot gultas veļu.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mūsu gultas veļai izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus. Produkti ar šo sertifikātu nesatur alergēnus, formaldehīdu, smagos metālus un aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Similar products