Palags ar gumiju TIROLO

No 60,00€

Šis kalnu ezera ūdens tonī ieturētais palags ir domāts jums, ja vēlaties nomierināties un ienest savā interjerā koncentrēšanās sajūtu.

Kokvilnas satīna audums izstaro smalku eleganci. Tā mirdzums piešķir guļamistabai pacilājošu sajūtu, un tā maigais pieskāriens ādai ļauj justies omulīgi. Tas ir arī ļoti izturīgs un noturīgs pret izbalēšanu, tāpēc pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm tas saglabā intensīvas krāsas.

  Ilgnoturīgas krāsas

  Mīksti un maigi audumi

  Audums ar spīdumu

  Piemērots 30 cm augstiem matračiem

  Ar spēcīgu gumiju stūros un gludām malām

  Izturīgs iepakojums, ko var izmantot kā maisiņu

Izmērs
60,00€
Palags ar gumiju TIROLO
60,00€
Piegāde - 2 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi

Informācija

Izmēri
Sastāvs
Garantija

Informācija Viegli pārklāj pat visaugstāko matraci

Mēs palagus šujam tā, lai tie atbilstu matračiem, kas ir pat 30 cm augsti. Tikai stūros esošā gumija stingri notur palagu uz matrača, savukārt palaga garās malas pieguļ līdzeni bez gumijas un apvijas ap matraci no visām pusēm.

Katras valsts meistari, kas dara to, ko prot vislabāk

Šī garšķiedru kokvilna, kas pazīstama arī kā Ēģiptes kokvilna, ir atzīta par labāko kokvilnu pasaulē. Itāļu meistari no šīs kokvilnas ir izveidojuši kokvilnas satīnu - ārkārtīgi vieglu un izturīgu audumu, kura blīvums ir TC300. Palagus ar gumiju ir izgatavojuši rūpīgi Lietuvas šuvēji.

Tagad mēs tos nododam jūsu rokās un jūsu mājās, kur tie kalpos jums gadiem ilgi.

Dizains, kas paceļ jūsu guļamistabu pāri ikdienai

Ar gludu, spīdīgu virsmu un bagātīgām, piesātinātām krāsām ļaujiet savām acīm un ķermenim izbaudīt smalku greznību.

Šim audumam ir izvēlētas tikai augstākās klases krāsvielas, kas ir noturīgas pret izbalēšanu, tāpēc tas pat pēc vairākiem gadiem saglabā pasakaini piesātinātas krāsas. Turklāt gultasveļas audumos izmantota „butter finishing“ tehnoloģija, kas tiem piešķir zīdainu spīdumu.

Ilgtspējīgs un noderīgs iepakojums

Mēs domājām par ilgtspēju: iepakojuma maisiņiem izvēlējāmies tos pašus audumus, ko izmantojam gultas veļai. Šādā veidā esam atbrīvojušies no liekas plastmasas un lietderīgi izmantojuši audumu atgriezumus. Turklāt maisiņus var izmantot atkal un atkal - tas ir ērti ceļojot vai glīti ievietojot palagus pēc mazgāšanas.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mūsu gultas veļai izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus. Produkti ar šo sertifikātu nesatur alergēnus, formaldehīdu, smagos metālus un aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.

Similar products