Gultas veļas komplekts AURA

No 99,00€

Šī rakstainā gultasveļa izdaiļos jūsu guļamistabu un pacels to virs ikdienas. Pārvalki ir izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas satīna, kas ir apdrukāti digitālajā drukā. Ar šiem pārvalkiem gulta kļūs par interjera akcentu, un, kombinējot ar vienkrāsainajiem pārvalkiem no Elegante kolekcijas, guļamistabai piešķirs vieglu rotaļīgumu.

  Audums digitāli apdrukāts ar ilgnoturīgiem rakstiem

  Mīksti un maigi kokvilnas satīna audumi

  Unikāli dizaini, ko atradīsiet tikai šeit

  Segas un spilvendrānas pārvalki ar slēptu rāvējslēdzēju tajā pašā krāsā

  Izturīgs iepakojums, ko var izmantot kā maisiņu

Izmērs
99,00€
Gultas veļas komplekts AURA
99,00€
Piegāde - 4 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 9.90 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €

Informācija

Piegāde
Divvietīgs gultas veļas komplekts
Vienvietīgs gultas veļas komplekts
Sastāvs
Garantija

Iegremdējiet sevi mīkstumā un izbaudiet to gadiem ilgi

Gultas veļa ir izgatavota no garšķiedras Ēģiptes kokvilnas satīna. Tā ir atzīta par labāko pasaulē. Šis augstākās kvalitātes kokvilnas satīns ir ļoti plāns un mīksts, bet tajā pašā laikā ir arī ļoti blīvs un kalpos daudzus gadus.

Šī auduma blīvums ir TC300. Tiem, kas saprot mērījumu, šis skaitlis ir iespaidīgs.

Raksti un krāsas, kas nebeidz priecēt

Jūs, iespējams, esat piedzīvojuši sajūtu, kad nākas atvadīties no krāsām un rakstiem, jo tie ar katru mazgāšanas reizi izbalē. Šis audums ir apdrukāts digitālās drukas tehnoloģijā, kas nodrošina, ka krāsviela dziļi iesūcas šķiedrā. Un vienkrāsainā auduma piesātinātās krāsas otrā gultas veļas pusē kalpos gadiem ilgi. Tajā izmantota augstas klases krāsviela, kas ir izturīga pret izbalēšanu.

Katras valsts meistari, kas dara to, ko viņi prot vislabāk

No augstākās kvalitātes kokvilnas itāļu meistari ir noauduši vienkrāsainu kokvilnas satīnu - ļoti vieglu un izturīgu audumu. Spāņu amatnieki gultas veļas auduma otru pusi rotāja ar LONAS HOME dizaineru izvēlētiem digitāli apdrukātiem rakstiem.

Šie audumi tika savienoti kopā, un gultas veļu izgatavoja lietuviešu šuvēju rūpīgās rokas.

Tagad mēs to nododam jūsu rokās un jūsu mājās, kur tā kalpos jums daudzus gadus.

Ilgtspējīgs un noderīgs iepakojums

Mēs domājām par ilgtspēju: iepakojuma maisiņiem izvēlējāmies tos pašus audumus, ko izmantojam gultas veļai. Šādā veidā esam atbrīvojušies no liekas plastmasas un lietderīgi izmantojuši audumu atgriezumus. Turklāt maisiņus var izmantot atkal un atkal - tas ir ērti ceļojot vai pēc mazgāšanas glīti ievietojot gultas veļu.

Veselībai drošs produkts, kas ir vistuvāk jūsu ādai

Mēs radām ilgtspējīgus produktus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu kvalitātei un sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus mūsu gultas veļai. Produkti ar šo sertifikātu nesatur alergēnus, formaldehīdu, smagos metālus un aizliegtos pesticīdus. Tie ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem.