Matracis VEGA

No 250,00€

Šis matracis ir piemērots tieši jums, ja vēlaties patiešām ērtu matraci par zemu cenu. Vidēji cietajam matracim ir pat septiņas zonas, kas ļauj ķermenim iegrimt un saglabāt pareizu muguras izliekumu. Ar to būs ērti gulēt gan uz muguras vai vēdera, gan uz sāniem. Tā ir klasiska izvēle.

  7 anatomiskās zonas atbalsta veselīgu ķermeņa stāvokli

  Antibakteriāls pārvalks ērtai matrača kopšanai

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
250,00€
Matracis VEGA
250,00€
Piegāde - 3 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 25.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis VEGA
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Ta nevairojas putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido 3 cm Lono-Tec® I materiāla. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

Atsperu aizsardzības slānis

Drošs miegs. Tas ir tehnisks filcs, kas stingri tur atsperes. Tas nodrošina, ka atsperes neizšaujas un nebojā virsējos slāņus pat pēc gadu desmitiem ilgas lietošanas.

Ļoti jutīgs atsperu tīkls

Katrā šī matrača kvadrātmetrā ir 245 atsperes, t. i., 160x200 matracī ir gandrīz 800 atsperu. Vairāk atsperu ir tikai TYLA® PLUS un MULTI VEGA matračiem. Šāds atsperu blīvums nodrošina īpašu pielāgojamību un komforta sajūtu: katra no tām individuāli reaģē uz nelielo ķermeņa laukumu.

Lono-Tec® I elastīgais slānis

Šo slāni veido 3 cm Lono-Tec® I materiāla. Tās ir ļoti elpojošas un elastīgas patentētas poliuretāna putas. Lono-Tec® I ir izcilas ortopēdiskās īpašības, un tas nodrošina pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Turklāt šis materiāls ir drošs veselībai un videi draudzīgs.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju.

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Stabilitāte un salds miegs, pat ja citi neguļ

Esam padomājuši, kā aizsargāt jūsu miegu. Šī matrača īpašā atsperu konstrukcija novērš blakus guļošās personas kustību.

Atšķirībā no ekonomiskajiem matračiem šis matracis ir aprīkots ar neskaitāmām atsperēm. Tādējādi virsma tiek saspiesta tikai spiediena punktā. Katrai atsperei ir arī atsevišķs pārvalks, tāpēc tā kustība ir ļoti klusa un kalpo gadiem ilgi.

7 mīkstuma zonas mugurkaula un visa ķermeņa relaksācijai

Atcerieties vieglā ķermeņa sajūtu, kad pamostaties. Šim matracim ir inovatīva struktūra, kas radīta ar fizioterapeitu palīdzību. Matrača konstrukcija ļauj jūsu muskuļiem atslābināties un mugurkaulam iztaisnoties.

Matracī ir integrētas 7 atsperu mīkstuma zonas atbilstoši cilvēka anatomijai. Četras stingrākas zonas nodrošina stingru atbalstu galvai, rumpim, augšstilbiem un pēdām, savukārt 3 mīkstākas zonas nodrošina vieglu padziļinājumu pleciem, iegurnim un apakšstilbiem.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katra atspere pārvietojas precīzi un netriecas pret citām. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu oderējumu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti

Vairāk nekā 50 000 klientu guļ labāk