Matracis BARBORA

No 400,00€

Ja vēlaties gulēt stingri, bet nevēlaties izvēlēties atsperu matraci, BARBORA ir īstais matracis jums. Šis matracis ir stingrākais matracis LONAS klāstā. Tas ir pateicoties ļoti stingrajam Ecolatex un ilgmūžīgajam Lono-Tec® I slānim, kuru duets veido ārkārtīgi stingru mugurkaula atbalstu.

  Lono-Tec® I nodrošina ļoti stingru atbalstu ķermenim

  Īpaša profilēšana lieliskai gaisa caurlaidībai

  Matrača pamatne ir izgatavota no īpaši komfortabla pārstrādāta lateksa.

  Produktam ir 2 gadu garantija, pateicoties tā augstajai kvalitātei

Izmērs
400,00€
Matracis BARBORA
400,00€
Piegāde - 14 dienas
Iztērējiet 200,00€, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Ikmēneša maksājums no 40.00 €
Minimālā pirmā iemaksa 0.00 €
Matracis BARBORA
Antibakteriāls pārvalks ar Lonofibre®

Pirmais slānis palīdz saglabāt tīrību. Audums ir no 100% poliestera, kam piemīt antibakteriālas īpašības. Ta nevairojas putekļu ērcītes. Vajadzības gadījumā pārvalks ir ērti noņemams, attaisot rāvējslēdzēju visās 4 pusēs, tāpēc jums nav jāatliek tīrīšanas diena. Trīsslāņu pārvalku ar īpašo Lonofibre® tehnoloģiju var mazgāt līdz 60 °C temperatūrā, kas vislabāk iznīcina baktērijas un noņem traipus.

Īpaši ērts Ecolatex

Matracī izmantots līdz 6 cm biezs, īpaši stingrs un ilgtspējīgs Ecolatex materiāls. ir ražošanā palikusi neizmantota, sasmalcināta un stipri saspiesta lateksa izejviela ar visām lateksa labajām īpašībām. Un ar tām ir vesels saraksts: elastība, kas nodrošina neaprakstāmu komfortu, ideāla atjaunošanās katru rītu, kad pieceļaties no gultas, augsta elpojamība, kas rada patīkamu mikroklimatu miega laikā un higiēna, kas nodrošina, ka matracis nerada labvēlīgu vidi pelējumam, sēnītēm vai putekļu ērcīšu.

Stingrs slānis Lono-Tec®I

Šī matrača izturību un stingru atbalstu nodrošina Lono-Tec® I poliuretāna putas. Pateicoties materiāla blīvumam, tas nedeformējas un neizguļas. Īpašās tehnoloģijas profilēšana ļauj uzturēt optimālu temperatūru un ķermenim pareizi iegrimt un atpūsties. Izbaudiet kvalitatīvu miegu.

L-Slip® matrača aizsargs

funkcija ir savākt matrača putekļus, lai aizsargātu mājas vidi. Mēs esam padomājuši arī par jūsu ērtībām - šī ieliktņa materiāls ļauj viegli noņemt un uzvilkt matrača pārvalku. Tas atvieglo matrača kopšanu: vairs nav jāsatraucas, kura kārta ir rūpēties par māju

Informācija

Cietības un svara ieteikums
Izmēri
Garantija

Mierīgs miegs bez cīņas ar alerģijām

Matracis ir izgatavots no Lono-Tec® I un Ecolatex, kas ir ļoti labi elpojoši materiāli, kas veido nelabvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu un putekļu ērcīšu attīstībai.

Tīrību veicina arī mazgājamais sintētiskais pārvalks. Sintētiskais nenozīmē "slikts": tas nodrošina augstāku higiēnas līmeni. Tīrā vidē miegs ir dziļāks un saldāks.

Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte: tā nodrošina mierīgu miegu gadiem ilgi.

Kopš 1993. gada mēs ar rokām izgatavojam matračus līdz pēdējai šuvei. Nav cita veida, kā nodrošināt augstas kvalitātes produktu.

Šī matrača izlīdzināšana nosaka visu strukturālo daļu precizitāti. Katra šuve ir stingri sašūta, lai novērstu iršanu. Katrs materiāls atrodas tieši tur, kur tam jābūt, lai novērstu deformāciju vai sairšanu.

Vistuvāk jūsu ādai - veselībai drošs matracis

Mēs radām ilgtspējīgus matračus, kas ļauj patērēt mazāk un dzīvot veselīgāk. Īpašu uzmanību pievēršam materiālu sastāvam.

Mēs izmantojam Oeko-Tex® sertificētus materiālus, kur vien tas ir iespējams. Produkti ar šo sertifikātu ir droši un piemēroti pat zīdaiņiem. Un sintētiskās detaļas, kas nepieciešamas matrača īpašībām, ir pārklātas ar patentētu oderējumu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un neveidotos putekļi.

Līdzīgi produkti