Matrači

Matrači

Rādīt filtru

Labāka miega kvalitāte - veselīgāka un laimīgāka dzīve

LONAS lietuviešu matrači nodrošina ne tikai visaugstāko komforta līmeni, bet arī pareizu atbalstu mugurkaulam un visai muskuļu sistēmai. Atkarībā no jūsu īpašajām vēlmēm matrači ir pieejami ar dažādu cietību. Mūsu piedāvājumā ir dažāda izmēra matrači: 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, kā arī nestandarta izmēru matrači. Izmantotie materiāli ir ļoti labi elpojoši, pilnīgi nekaitīgi, Oeko-tex® sertificēti un piemēroti pat zīdaiņiem. Kvalitatīva gulta un matracis nodrošinās jums perfektu atpūtu, dvēseles mieru un ļaus baudīt dzīvi katru dienu.

LONAS matrači uz nomaksu

LONAS matraču iegāde uz nomaksu ir praktisks risinājums, ja nevarat atļauties maksāt pilnu preces cenu uzreiz. Izmantojot līzingu, jūs varēsiet baudīt LONAS produktu kvalitāti un komfortu un maksāt par tiem pa daļām noteiktā laika posmā. Ikmēneša maksājums ir atkarīgs no vairākiem aspektiem: produkta cenas, līzinga perioda un pirmās iemaksas summas. Kad būsiet samaksājis pilnu produkta cenu, tas kļūs par jūsu īpašumu.

Ar rokām darināti matrači

Praktiski matrači, kas lieliski pielāgojas ķermeņa formai, nodrošina ērtu atpūtu, mierīgu un kvalitatīvu miegu. LONAS matraču ražošanas procesa galvenā sastāvdaļa ir rūpīgs roku darbs. Visi matrači tiek izgatavoti atbilstoši mūsu klientu individuālajām vajadzībām un vēlmēm. Ražošanas process ir personalizēts, tāpēc vienlaicīgi tiek izgatavots tikai viens matracis. Tas ļauj mums sasniegt un garantēt perfektu matraču kvalitāti un visaugstāko komforta līmeni. LONAS matračiem tiek piemērota līdz pat 10 gadu garantija.

LONAS matrači tiešsaistē

Matrača iegāde tiešsaistē var šķist biedējoša vai nedaudz riskanta, ja to pērkat pirmo reizi. Tomēr LONAS mērķis ir padarīt jūsu pirkumu drošu, neapdraudētu un ērtu, tāpēc LONAS kurjeri nogādās matračus līdz jūsu durvīm! Jums par to nav papildus jārūpējas. Vai arī, ja vēlaties, varat izvēlēties piegādes datumu, un, kad jums tiks piegādāts jaunais LONAS matracis, par veco matraci par papildu samaksu parūpēsimies mēs! Viegli iegādāties matraci tiešsaistē, neatkarīgi no tā, vai meklējat lateksa, atsperu, viskoelastīgo vai poliuretāna putu matraci, to varat atrast šeit. Pasūtot matraci no Trīskrāsu kolekcijas tiešsaistē, jūs varat to izmēģināt līdz pat 30 naktīm, lai pārliecinātos, ka tas ir tieši jūsu matracis.

Neesat pārliecināts, kuru matraci izvēlēties? Pierakstieties bezmaksas konsultācijai vai sazinieties ar mums pa tālruni - mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt un sniegt padomu. Vēlaties uzzināt vairāk par mums? Uzziniet, kā mūs vērtē mūsu klienti.

Pasūtiet matraci tiešsaistē jau šodien un izbaudiet labāku miegu!