Lai uzlabotu Jūsu interneta pārlūkošanas pieredzi, tiek izmantoti sīkfaili. Jūs jebkurā laikā varat izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas skatiet UAB „Lonas” Konfidencialitātes politikā. Es piekrītu

Klasiskā kolekcija

Oksfordas vārdnīcā par jēdzienu “klasika” teikts šādi: “Darbi (mākslā, literatūrā, zinātnē), kas laika gaitā saglabājuši savu vērtību un kļuvuši par nozīmīgu kultūras daļu.” Mūsuprāt, arī miegs ir īpaša kultūra, kurai ir savas klasiskās vērtības, un viena no tām – ērts un ortopēdisks matracis, kas radīts no kvalitatīviem un ilgmūžīgiem materiāliem.

LONAS - miega kultūras meistari

Tā pat kā mūzikā, vizuālajā un citu veidu mākslās, arī miega kultūrā ir savi meistari un klasisko vērtību glabātāji un iedzīvinātāji mūsdienu pasaulē. Mūsu uzņēmuma vairāk nekā 20 gadus ilgā pieredze matraču ražošanā ļāvusi attīstīt un pilnveidot darba tehnoloģijas, pateicoties kurām arī mēs varam saukt sevi par miega kultūras meistariem. Tieši tādēļ arī esam radījuši matraču Klasisko kolekciju – tajā apvienotas nemirstošas vērtības ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa kvalitāti.

Galvenais noteikums - atbilstība muguras prasībām

Jāņem vērā, ka tieši miega laikā ir iespējams visvairāk uzlabot vai otrādi - sagandēt - sava mugurkaula veselību, tādēļ kvalitatīva un Jūsu miega paradumiem (piemēram, gulēšanas pozai: uz muguras, uz sāna vai uz vēdera) un muguras veselībai atbilstoša matrača iegāde ir jāierindo vienā no pirmajām vietām prioritāšu sarakstā. Kam uzticēties? Protams, matraču ražotājiem ar lielu pieredzi, turklāt der izpētīt arī uzņēmuma sasniegumus un godalgas - tas var būt labs rādītājs par tā radīto produktu kvalitāti.

Jūsu izvēlei piedāvājam astoņus dažādus matraču modeļus, kuriem katram piešķiram divu gadu garantijas laiku. Aplūkojiet tos un izvēlieties sev tīkamāko!

Matracis Multi Vega
No 280,00 €

Dažādas cietības puses

Noņemams higiēnas pārvalks

Lono-Tec II™

Matracis Vega Visko
No 190,00 €

Vidēji cieti 

Dažādas cietības puses

Memospace

Lono-Tec I

Matracis Vega Plius
No 144,50 €
170,00 €
-15%

Ciets
Dažādas cietības puses
Gaisa caurlaidīgs
2 gadu garantija

Matracis Vega
No 130,00 €

Vidēji ciets
Divpusējs
Gaisa caurlaidīgs

Matracis Samana
No 170,00 €

Mīksts
7 mīkstuma līmeņa zonas 
Gaisa caurlaidīgs

Matracis Jonė Plius
No 170,00 €

Vidēji ciets

Ar ērtu viskoelastīgu poliuretānu

2 gadu garantija

Matracis Jonė
No 150,00 €

Vidēji cieti 
Gaisa caurlaidīgs
Ar ērtu viskoelastīgu poliuretānu

Matracis Naktis
No 90,00 €

Vidēji ciets
Gaisa caurlaidīgs
2 gadu garantija

Matracis Miegė
No 65,00 €

Ciets
Gaisa caurlaidīgs

Jūsu ērtībām preci piegādājam uz mājām